Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas Biķernieku trasē uzlabo braukšanas prasmes

Valsts policijas koledža sadarbībā ar SIA “Drošas Braukšanas Skola” 23. un 24. janvārī Biķernieku kompleksās sporta bāzes trasē Rīgā organizēja kursus “Operatīvo transportlīdzekļu vadīšana 1. līmenis” Valsts policijas amatpersonām. Apmācībās piedalījās 16 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas Biķernieku trasē uzlabo braukšanas prasmes

Šoreiz tika noteikti prioritārie virzieni, ka sākotnēji šīs apmācības apmeklēs Valsts policijas reģionālo pārvalžu amatpersonas ar salīdzinoši nelielu operatīvo transportlīdzekļu vadīšanas pieredzi, kuras  ikdienā uzrauga ceļu satiksmes drošību vai steidzas uz izsaukumiem tur, kur satiksme ir visintensīvākā – Rīgas reģionā.

Pēc divām apmācībās pavadītām dienām esam saņēmuši atsauksmes no dalībnieku puses:

  “Mācību norise kopumā ir vērtējama ļoti pozitīvi. Ir teorija un praktiskās apmācības, tiek sniegti piemēri no ikdienā sastopamām situācijām. Mācību norises vieta ir atbilstoša, lai tajā varētu uzlabot drošas transportlīdzekļu vadīšanas prasmes . Paldies!”

Apmācību laikā policisti stiprināja prasmes vadīt operatīvos transportlīdzekļus trauksmes apstākļos. Tāpat tika pievērsta uzmanība operatīvā transportlīdzekļa braukšanas tehnikām un taktikām, auto vadīšanai ar iedegtu bākuguni un ieslēgtu skaņas signālu, kā arī akcentētas īpatnības braukšanai diennakts tumšajā laikā un apturot operatīvo transportlīdzekli.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas Biķernieku trasē uzlabo braukšanas prasmes

Izsakām pateicību SIA “Drošas Braukšanas Skola” instruktoriem, kuru darbu atzinīgi novērtē arī apmācību dalībnieki, uzsverot, ka 

“instruktori saprotami pasniedza informāciju, minot arī konkrētus piemērus, lai tēmas izprastu padziļināti. Ļoti noderīgi bija tas, ka praktiskajā daļā instruktori veica pārrunas ar katru no mums individuāli, norādot uz pieļautajām kļūdām un iesakot, kā turpmāk rīkoties katrā no situācijām. Paldies instruktoriem!”