Valsts policijas koledžu absolvē 46 jaunie policisti

Šī gada 3. martā Valsts policijas koledžas īsā cikla profesionālās augstākās izglītības programmu “Policijas darbs” absolvēja 46 kadeti, iegūstot Valsts policijas jaunākā virsnieka kvalifikāciju. Izlaidumā absolventus sveica Valsts policijas koledžas vadība, Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs, Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks, reģionālo pārvalžu priekšnieki, koledžas personāls un mācībspēki.

“Lepojos ar katru Valsts policijas koledžas absolventu, kurš mērķtiecīgi strādājis un sniedzis ieguldījumu savā izglītībā un izaugsmē, izrādījis iniciatīvu un šobrīd turpina profesionālās dienesta gaitas Valsts policijā visā Latvijā! Dienesta laikā jūs sastapsieties ar dažādām situācijām, taču esmu pārliecināts, ka jūsu iekšējā motivācija, gūtās zināšanas un prasmes katru dienesta dienu, mēnesi un gadu kļūs arvien stiprākas. Turpiniet pilnveidoties un attīstīties, esiet sava darba entuziasti, ticiet sev un savām spējām. Lai izdodas,” absolventus iedrošina Valsts policijas koledžas direktors Dmitrijs Homenko.

Armands Ruks Valsts policijas priekšnieks ierodas uz izaidumu, Valsts policijas koledžu absolvē 46 jaunie policisti
Izlaidumā tiek ienests Latvijas republikas karogs un Valsts policijas koledžas karogs, Valsts policijas koledžu absolvē 46 jaunie policisti
Izlaidums, Valsts policijas koledžu absolvē 46 jaunie policisti
Dmitrija Homenko, Valsts policijas koledžas direktora uzruna izlaidumā
Izlaidumā absolventus sveica Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs
Izlaidumā absolventus sveic Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks
Muzikālais priekšnesums Valsts policijas koledžas izlaidumā
Izlaidumā absolventus sveic direktors Dmitrijs Homenko
Izlaidumā absolventus sveic direktors Dmitrijs Homenko

Vēlam būt drosmīgiem, veidot savu karjeru, rūpējoties par Latvijas iekšējo drošību, un turēt izvēlēto profesiju godā. Apsveicam!