Skola 2024

Kopā ar kolēģiem no Valsts policijas esam pavadījuši dinamisku un produktīvu nedēļas nogali Starptautiskajā izglītības izstādē “Skola 2024”.

Trīs dienu garumā - 23., 24. un 25. februārī - interesenti mūsu stendā varēja noskaidrot visu par Valsts policijas koledžas piedāvātajām studiju programmām un saņemt atbildes uz jautājumiem par Iekšējās drošības akadēmiju. Kadeti dalījās savā ikdienas pieredzē un sniedza padomus kā veiksmīgi sagatavoties iestājpārbaudījumiem, kā arī demonstrēja uzbrukuma atvairīšanas un aizsardzības paņēmienus.

Apmeklētāji varēja iejusties policista lomā, izpētīt policijas darbā izmantoto ekipējumu, tehniskos līdzekļus, mobilo iecirkni un citus dienesta transportlīdzekļus, kā arī uzzināt par plašajām karjeras iespējām Valsts policijā.

Bija patiess prieks sastapt tik daudz mērķtiecīgu jauniešu, kuri vēlas savu nākotni saistīt ar dienestu Valsts policijā un turpināt rūpēties par Latvijas iekšējo drošību.

Pateicamies visiem izstādes stenda apmeklētājiem un mūsu komandai – Valsts policijas koledžas kadetiem, mācībspēkiem un personālam, kā arī kolēģiem no Valsts policijas.

Vairāk fotogrāfiju no izstādes “Skola 2024” varat aplūkot šeit: 

Valsts policijas koledžas un Valsts policijas dalība izglītības izstādē