Valsts policijas koledžas darbs pasākumā „Esi zinošs, esi drošs”

14. septembrī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Pierīgas Ziemeļu iecirknis sadarbībā ar Siguldas novada domes Izglītības pārvaldi Siguldā jau sesto reizi rīkoja pasākumu bērniem un jauniešiem „Esi zinošs, esi drošs”, kura mērķis bija aktualizēt dažādus ar drošību saistītus jautājumus. Pasākumā piedalījās vairāki dienesti un uzņēmumi, kuriem bija iespēja skolēnus iepazīstināt ar savām funkcijām, tiesībām, pienākumiem, praktisko darbību, kā arī veikt paraugdemonstrējumus.

Pasākumā piedalījās arī Valsts policijas koledžas kadeti, kuri sniedza paraugdemonstrējumus un interesentiem pastāstīja vairāk par studiju iespējām Valsts policijas koledžā, kā arī Valsts policijas koledžas kinologi ar dienesta suņiem priecēja pasākuma apmeklētājus.

Valsts policijas pārstāvji pasākuma apmeklētājus iepazīstināja ar Valsts policijas ikdienas darbu un mazākajiem apmeklētājiem bija iespēja piedalīties aktivitātēs, kas skaidroja dažādus drošības jautājumus. Tāpat pasākuma laikā apmeklētāji varēja apskatīt Valsts policijas transportlīdzekļus, kā arī nofotografēties ar Runci Rūdi un Bebru Bruno.

Valsts policijas darbs pasākumā