28. jūnijs izlaidums

Šodien, 28. jūnijā, divdesmit jaunākie inspektori saņēma profesionālās kvalifikācijas apliecības par Arodizglītības programmas “Policijas darbs” veiksmīgu absolvēšanu.

Izlaidumā jaunos Valsts policijas darbiniekus sveica Valsts policijas koledžas vadība un mācībspēki, kā arī Valsts policijas vadība un kolēģi no nākamajām dienesta vietām.

Atklājot svinīgo pasākumu, Valsts policijas koledžas direktors Dmitrijs Homenko norādīja:

“Lepojos ar absolventiem, kuri izvēlējušies Arodizglītības programmu, lai pēc iespējas ātrāk kļūtu par pilntiesīgām Valsts policijas amatpersonām un sniegtu savu ieguldījumu sabiedrības interešu aizstāvēšanā. Atcerieties, ka lielākais spēks gan studiju laikā, gan dienestā Valsts policijā ir komandas saliedētībā un savstarpējā atbalstā!”

“Jau rīt, uzsākot dienesta pienākumu izpildi, atceraties svinīgajā zvērestā doto solījumu kalpot sabiedrības interesēm. Novēlu, lai degsme, kas bija katrā no Jums izvēloties šo profesiju un studējot, saglabājas veicot amata pienākumus. Lai tuvinieki un kolēģi ir atbalsts arī turpmāk,”

uzrunājot absolventus, novēlēja Valsts policijas priekšnieka vietnieks Normunds Grūbis.

Vēlam absolventiem vienmēr saglabāt sevī misijas apziņu, veiksmi uzsākot dienesta gaitas un nepārtrauktu personīgo un karjeras izaugsmi!

Gods kalpot Latvijai!

Valsts policijas koledžas Arodizglītības programmas “Policijas darbs” 28. jūnija izlaidums