titul foto.jpg

No šī gada 3. marta līdz 5. martam Valsts policijas koledža kopā ar kolēģiem no Valsts policijas piedalījās starptautiskajā izglītības izstādē “Skola 2023”. Katru dienu jaunieši varēja satikt Valsts policijas koledžas kadetus, mācībspēkus un personālu, kuri pastāstīja visu par studiju programmām un izglītības iespējām Valsts policijas koledžā un Iekšējās drošības akadēmijā, šī gada uzņemšanas datumiem, kā labāk sagatavoties iestājpārbaudījumiem u.c. Tāpat nodrošināta iespēja apzināt plašās karjeras iespējas dienestā Valsts policijā pēc Valsts policijas koledžas absolvēšanas.

Valsts policijas koledžas izstādes stendā skolēniem bija dota iespēja arī pārbaudīt savas spējas pie XVR simulatora, aplūkot ieročus, noskaidrot, kā tiek noņemti pirkstu nospiedumi, satikt Valsts policijas koledžas kinologus un dienesta suņus – Freju un Robi. Kadeti rādīja tuvcīņas paraugdemonstrējumus, tā uzsverot, cik praktisks, aizraujošs un interesants ir apmācību process Valsts policijas koledžā.

Vienlaikus izstādē katru dienu varēja satikt arī Valsts policijas amatpersonas, kuras stāstīja un atbildēja uz jautājumiem par karjeras iespējām un dažādajām specialitātēm Valsts policijā. Kibernoziegumu apkarošanas pārvaldes amatpersonas stāstīja par interneta monitoringu un datu izgūšanu, demonstrējot dažāda veida tehniku, Valsts policijas Pretterorisma vienības “OMEGA” sniedza iespēju aplūkot dienestā izmantojamo ekipējumu, stāstīja par kaujinieku un sapieru darbu, demonstrējot arī daļu no izmantojamās tehnikas, kā arī informēja par karjeras iespējām Vienībā. Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes speciālisti stāstīja par bezpilota gaisa kuģiem un to nozīmi policijas darbā, Valsts policijas kinologi un dienesta suņi rādīja paraugdemonstrējumus, bet hipologi ar zirgiem patrulēja ārpusē. Tāpat katru dienu bija nodrošināta arī Valsts policijas dienesta transportlīdzekļu ekspozīcija – motocikls, mobilais iecirknis, trafarētā un netrafarētā satiksmes uzraudzības automašīna.

Valsts policijas koledžai ir patiess prieks un gandarījums par sastaptajiem motivētajiem un mērķtiecīgajiem jauniešiem, kuri vēlas kļūt par policistiem, palīdzēt un rūpēties, lai Latvija un tās iedzīvotāji justos arvien drošāk!

Pateicamies gan starptautiskās izglītības izstādes “Skola 2023” Valsts policijas koledžas stenda apmeklētājiem, gan mūsu lieliskajai komandai, kas visas šīs trīs dinamiskās dienas ieinteresēja, aizrāva un iedvesmoja apmeklētājus – Valsts policijas koledžas kadetiem, mācībspēkiem un personālam, kolēģiem no Valsts policijas –Kibernoziegumu apkarošanas pārvaldes, Pretterorisma vienības “OMEGA”, Kriminālistikas pārvaldes, Galvenās Kārtības policijas pārvaldes, Rīgas reģiona pārvaldes Patruļpolicijas pārvaldes Patruļpolicijas bataljona, tostarp kinologiem, hipologiem, Speciālo uzdevumu bataljonam un Ceļu policijas bataljonam, kā arī Sabiedrisko attiecību nodaļai.

Valsts policijas koledžas un Valsts policijas dalība izglītības izstādē