Ilustratīvs attēls

Trešdien, 25. oktobrī, laikā no pulksten 15.00 līdz 16.30 tiek rīkota tiešsaistes diskusija Zoom platformā “Mākslīgā intelekta izmantošana studiju procesā.”

Diskusijas dalībnieki:

  • Dmitrijs Homenko, Valsts policijas koledžas direktors.
  • Vadims Mantrovs, Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Civiltiesisko zinātņu katedras asociētais profesors, Juridiskās zinātnes institūta direktors.
  • Uldis Ķinis, Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskās fakultātes profesors.

Diskusiju rīko Iekšējās drošības akadēmija un tā paredzēta gan akadēmiskajam personālam un studentiem, gan jebkuram interesantam.

Vairāk par diskusiju un to, kā tai pievienoties: https://www.rsu.lv/notikumi/diskusija-maksliga-intelekta-izmantosana-studiju-procesa

Iekšējās drošības akadēmija ir vairāku institūciju (Iekšlietu ministrija, Valsts policijas koledža, Rīgas Stradiņa universitāte un Latvijas Universitāte) veidota apvienība kopēja mērķa sasniegšanai –  apvienojot resursus, sagatavot augsti kvalificētus speciālistus darbam Latvijas tiesībaizsardzības iestādēs. Tas ir augstskolu sadarbības formāts, koplietojot trīs iestāžu resursus un akadēmisko personālu, bet neveidojot jaunu juridisko personu – augstskolu.

 

Attēls: www.pixabay.com