10 000 soļu katru dienu

Neatlaidība, labs noskaņojums un teicama fiziskā sagatavotība – tā jauno gadu rosina sākt Valsts policijas koledžas Sporta katedra, organizējot izaicinājumu “10 000 soļu katru dienu”, kurā tiek aicināti piedalīties Valsts policijā un Valsts policijas koledžā nodarbinātie, kā arī koledžas kadeti. Izaicinājums tiek organizēts laika posmā no 8. līdz 17. janvārim ar mērķi popularizēt ikdienas fiziskās aktivitātes starp Valsts policijas nodarbinātajiem.

Šis ir individuāls izaicinājums, kuru iespējams veikt dalībnieka izvēlētā vietā jebkur pasaulē. Viss, kas nepieciešams, lai piedalītos, ir soļu skaitīšanas lietotne un telefons ar pieeju whatsapp lietotnei. 

Proti, no 2024. gada 8. līdz 17. janvārim katru dienu vienā piegājienā ir jāveic vismaz 10 000 soļu vai vismaz 7 km, to fiksējot kādā no soļu skaitīšanas lietotnēm. Turklāt katru dienu par to ir jāveic atskaite.

Lai piedalītos izaicinājumā, Valsts policijas koledžas un Valsts policijas nodarbinātajiem un kadetiem ir jāreģistrējas līdz 2024. gada 6. janvārim. Interesentus jautājumos par dalību izaicinājumā aicinām sazināties ar Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecāko speciālisti, rakstot uz: elina.runca@vp.gov.lv.

Lai mums visiem izdodas izvirzīt nozīmīgus mērķus jaunajam gadam un pietiek motivācija un izturība sasniegt ikkatru no tiem!