Izlaiduma fotografija

Vakar, 24. aprīlī, svinīgi sveicām profesionālās pilnveides izglītības programmas  „Policijas darba pamati Valsts policijas amatpersonām” 10 absolventes, kuras pauda solījumu kalpot sabiedrībai un valstij.

Izlaidumā viņas sveica Valsts policijas koledžas un Valsts policijas vadība, kā arī kolēģi no nākamās dienesta vietas.

Atklājot pasākumu, Valsts policijas koledžas direktora vietniece Zane Pumpure uzsvēra,

cik šobrīd dienestam Valsts policijā ir svarīgi cilvēki, kuri gatavi sniegt savu ieguldījumu mūsu valsts iekšējās drošības nodrošināšanā un ir neapturami savā izaugsmē. Absolventes tika aicinātas pašaizliedzīgi veikt dienesta pienākumus, nezaudēt spēju sadzirdēt iedzīvotāju vajadzības un atsaukties tām, kā arī turpināt savu pašizaugsmi, izvēloties studijas kādā no Iekšējās drošības akadēmijas piedāvātajām programmām.

“Valsts policijas vārdā sveicu jaunās policistes un aicinu atcerēties šodien dotajā zvērestā iekļautās vērtības un to, kādēļ mēs kalpojam sabiedrībai. Esat apguvušas nepieciešamos pamatus, lai veiksmīgi uzsāktu savu dienestu Valsts policijā, bet aicinu pie tā neapstāties un izmantot gan koledžas piedāvātās profesionālās pilnveides iespējas, gan studiju iespējas Iekšējās drošības akadēmijā,” uzrunājot absolventes, novēlēja Valsts policijas priekšnieka vietnieks Normunds Grūbis.

Vēlam mūsu absolventēm vienmēr saglabāt sevī misijas apziņu, veiksmi uzsākot dienesta gaitas un nepārtrauktu personīgo un karjeras izaugsmi!

Gods kalpot Latvijai!

Ja arī Tu vēlies pievienoties Valsts policijai un jau esi ieguvis augstāko izglītību, ieskaties šeit:

https://www.policijas.koledza.gov.lv/lv/profesionalas-pilnveides-izglitibas-programma-policijas-darba-pamati-0