Atverto durvju diena 26. aprilis

Piektdien, 26. aprīlī, Valsts policijas koledžā (turpmāk - VPK) norisināsies Atvērto durvju diena.

Apmeklētājiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus par koledžas realizētajām studiju programmām, iestājpārbaudījumiem un to, kā tiem veiksmīgāk sagatavoties,  kadetu ikdienu un mācību procesu, kā arī uzzināt par priekšrocībām izvēloties VPK kā augstākās izglītības iestādi. Atvērto durvju dienas aktivitāšu programma ikvienam apmeklētājam sniegs iespēju gūt priekšstatu par studiju procesu un to, kādas zināšanas un prasmes tiek attīstītas topošajiem policistiem, kā arī par plašajām karjeras izaugsmes iespējām Valsts policijā.

Jau no pulksten 10:00 visi interesenti tiek gaidīti Valsts policijas koledžā Rīgā, Ezermalas ielā 10, kur notiks dalībnieku reģistrācija. Visiem dalībniekiem jāņem līdzi personu apliecinošs vai identificējošs dokuments.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja vērot kadetu attīstītās prasmes, tostarp uzbrukuma atvairīšanas un aizsardzības taktikas paņēmienus. Vairākās aktivitāšu stacijās ikvienam Atvērto durvju dienas apmeklētājam būs iespēja uzzināt, kā tiek izņemtas pirkstu pēdas un pārbaudīt šaušanas prasmes interaktīvajā šautuvē. Tāpat būs iespēja vērot kadetu ierindas mācību, Valsts policijas koledžas Kinoloģijas nodaļas paraugdemonstrējumus, kā arī satikt Valsts policijas hipologus ar dienesta zirgiem. Ikviens varēs izmēģināt virtuālās realitātes (XVR) simulatora sniegtās iespējas, aplūkot Valsts policijas dienesta transportlīdzekļus un bezpilota gaisa kuģus jeb dronus, kā arī satikt Valsts policijas pretterorisma vienības OMEGA kaujiniekus un Kibernoziegumu apkarošanas pārvaldes pārstāvjus. Pasākuma noslēgumā būs iespēja vērot speciālās taktiskās operācijas paraugdemonstrējumu ar kadetu un Speciālo uzdevumu bataljona  iesaisti.

Ikvienam būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas un spējas, kas nepieciešamas topošajiem policistiem un uzzināt kā veiksmīgi sagatavoties iestājpārbaudījumiem, lai kļūtu par Valsts policijas koledžas kadetu. Pasākuma norises laikā interesenti varēs tikties ar Valsts policijas koledžas personālu, Studējošo pašpārvaldi, kadetiem un policistiem, lai noskaidrotu atbildes uz sev aktuālajiem jautājumiem par mācībām Valsts policijas koledžā un dienestu Valsts policijā.

Uz tikšanos!