6.jpg (1.2 MB)

Pagājušajā nedēļā, no 2. līdz 6. maijam trīs Valsts policijas koledžas kadeti piedalījās Igaunijas Drošības zinātņu akadēmijas Starptautiskajā kadetu nedēļā. Tā norisinājās Igaunijas Drošības zinātņu akadēmijā Tallinā un Policijas un robežsardzes koledžā Paikusē.

“Intensīva un motivējoša nedēļa, kuras laikā tikām iepazīstināti ne tikai ar Igaunijas patruļdienesta, ceļu policijas un izmeklētāju darbu, bet arī ar speciālo dienestu darbu, kinologu suņiem, Kriminālistikas laboratorijas aprīkojumu un apcietinājuma telpām.  Tā bija lieliska iespēja uzdodot jautājumus savas profesijas speciālistiem citā valstī un saņemt atklātas atbildes. Pozitīva pieredzes apmaiņa kopā ar Vācijas, Somijas un Igaunijas kadetiem,” pēc viesošanās pie kolēģiem Igaunijā norāda Valsts policijas koledžas kadeti.

Kopā ar mūsu kadetiem Starptautiskajā kadetu nedēļā piedalījās arī kadeti no Igaunijas Drošības zinātņu akadēmijas, Lejassaksijas policijas akadēmijas, Hamburgas Policijas akadēmijas un Somijas Policijas Universitātes  koledžas. 

Jaunieši varēja ne tikai dibināt starptautiskās koleģiālās attiecības, bet arī uzzināt vairāk par Igaunijas policijas darbību, kompetencēm, funkcijām, policijas struktūrvienībām un apmācību kopumā.