Atvērto durvju diena

Esam veiksmīgi pavadījuši Atvērto durvju dienu, kur pasākuma aktivitāšu laikā ikviens no vairāk kā 150 interesentiem varēja gūt priekšstatu par policista profesiju un karjeras izaugsmes iespējām Valsts policijā, kā arī uzzināt par koledžas realizētajām studiju programmām, iestājpārbaudījumiem un to, kā tiem veiksmīgāk sagatavoties.

Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja vērot kadetu attīstītās prasmes, tostarp ierindas mācību , kā arī uzbrukuma atvairīšanas un aizsardzības taktikas paņēmienus un pašiem apgūt kādu no tiem. Vairākās aktivitāšu stacijās ikviens varēja uzzināt, kā tiek izņemtas pirkstu pēdas, kādus Pirmās palīdzības manekenus un mulāžas izmanto koledža apmācību procesā un pārbaudīt savas šaušanas prasmes interaktīvajā šautuvē, kā arī vērot Valsts policijas koledžas Kinoloģijas nodaļas paraugdemonstrējumus un satikt Valsts policijas hipologus ar dienesta zirgiem. Lai gūtu plašāku priekšstatu par dienestu, pasākuma apmeklētāji varēja aplūkot Valsts policijas dienesta transportlīdzekļus un bezpilota gaisa kuģus jeb dronus, kā arī satikt Valsts policijas pretterorisma vienības OMEGA kaujiniekus un Kibernoziegumu apkarošanas pārvaldes pārstāvjus. Pasākuma noslēgumā bija iespēja vērot speciālās taktiskās operācijas paraugdemonstrējumu.

Izsakām pateicību visiem Atvērto durvju dienas apmeklētājiem par aktīvo līdzdalību un ieinteresētību par dienestu Valsts policijā un studiju iespējām mūsu koledžā. 

Atgādinām, ka dokumentu iesniegšana uzņemšanai Valsts policijas koledžā šogad notiks laikā no 8. līdz 21. jūlijam.

 

 

Valsts policijas koledžas Atvērto durvju diena 2024. gada 26. aprīlī