Mācības Brasas cietuma teritorijā

Pagājušajā piektdienā, 21. aprīlī, Valsts policijas koledžas mācībspēki, kinologi ar dienesta suņiem un 98 kadeti, kā arī Valsts policijas amatpersonas piedalījās Ieslodzījumu vietu pārvaldes Mācību centra organizētajās mācībās Brasas cietuma teritorijā. To laikā izspēlēti divu situāciju scenāriji – masu nekārtības ar pūļa savaldīšanu un masu nekārtības ar iespējamu ķīlnieku sagrābšanu.

Mācības īstenotas Ieslodzījuma vietu pārvaldes Mācību centra pieaugušo neformālās izglītības programmās “Taktiskās plānošanas, krīzes vadības centra organizēšana un vadība ārkārtas situācijās ieslodzījuma vietās" un "Taktiskās grupas reaģēšana ārkārtas situācijas ieslodzījuma vietās, izmantojot un pielietojot speciālos līdzekļus".

Vienlaikus kadetiem bija sniegta iespēja apskatīt arī Brasas cietumu un tā teritoriju, izzināt Brasas cietuma vēsturi un ieslodzījuma vietu darbības principus.

Valsts policijas koledža ir pārliecināta, ka šāda veida kopīgas praktiskās mācības ir svarīgas, lai pēc iespējas veiksmīgāk attīstu savstarpējo sadarbību un apgūtu nepieciešamās iemaņas.

Valsts policijas dienesta suns
Valsts policija ar vairogiem
Valsts policijas darbinieks ved aizturēto
Valsts policijas darbinieki nes aizturēto
Valsts policijas darbinieks ar steku
Valsts poliijas darbinieki ekipējumā
Valsts policijas darbinieki ar aizturēto
Valsts policijas darbinieki ar dienesta suni pie dienesta transportlīdzekļa
Mācību process Ieslodzījuma vietu pārvaldes Mācību centra pieaugušo neformālās izglītības programmās “Taktiskās plānošanas, krīzes vadības centra organizēšana un vadība ārkārtas situācijās ieslodzījuma vietās" un "Taktiskās grupas reaģēšana ārkārtas situācijas ieslodzījuma vietās, izmantojot un pielietojot speciālos līdzekļus".
Mācību noslēgumā kopbilde ar mācību dalībniekiem Brasas cietuma teritorijā.