Jaunietes ar interesi klausās par studiju iespējām Valsts policijas koledžā

Valsts policijas koledža šī gada 27. jūnijā no pulksten 11.00 – 13.00 organizē attālināto Atvērto durvju dienu.

Tikšanās laikā Valsts policijas koledža (VPK) pastāstīs par pieejamām izglītības programmām, praksi, kadetu ikdienu, sporta aktivitāšu iespējām un nodrošinājumu, nākotnes iespējām un specializācijām Valsts policijā. Tāpat VPK informēs par uzņemšanu, iestājpārbaudījumiem un to, kā tiem labāk sagatavoties. Vienlaikus jauniešiem būs iespēja satikt VPK Kinoloģijas nodaļas pārstāvjus, kā arī kadetus no VPK Studējošo pašpārvaldes, kuri spēs atbildēt uz jautājumiem par ārpus mācību ikdienas aktivitātēm.

Aicinām jauniešus nekautrēties un attālinātās tikšanās laikā droši uzdot interesējošos jautājumus, jo  VPK mācībspēki un kadeti uz tiem sniegs detalizētas atbildes.

27. jūnija tiešsaistes VPK Atvērto durvju dienas pieslēgšanās saite: https://iemgovlv.webex.com/iemgovlv/j.php?MTID=m86273e1ba92ebec372a9b878c049c036

Vienlaikus informējam, ka dokumentu iesniegšana Valsts policijas koledžā norisināsies no 12.-23. jūlijam, bet iestājpārbaudījumi notiks no 25.-26. jūlijam. Atgādinām, ka mācības Valsts policijas koledžā, tostarp Iekšējās drošības akadēmijas studiju programmā, ir bez maksas, turklāt ikvienam kadetam tiek maksāta darba alga un nodrošinātas sociālās garantijas!

Aicinām jauniešus ticēt savām spējām, veidot drosmīgu, aizraujošu un dinamisku karjeru un nākotni!