Datubāze

Apraksts

Pieejamība, ieteikumi lietošanai

Jurista Vārds
https://juristavards.lv

Tieslietu portālā pieejama nedēļas žurnāla "Jurista Vārds” elektroniskā versija un publikāciju arhīvs, kā arī aktuālās tieslietu nozares ziņas.

Ieteikumi lietošanai

iTiesības
https://itiesibas.lv/

Žurnāla ”iTiesības” elektroniskās publikācijas iepazīstina ar tiesību aktu praktisko pielietošanu, jaunākajām izmaiņām normatīvajos aktos un skaidrojumiem normatīvo aktu piemērošanā.

Ieteikumi lietošanai

LURSOFT
https://www.lursoft.lv/

Datubāzē iekļauta plaša un juridiski pamatota informācija no valsts nozīmīgākajām datubāzēm un  reģistriem.

Ieteikumi lietošanai

News.lv
https://news.lv/

Elektroniska laikrakstu bibliotēka, kurā publicēti Latvijas centrālo un reģionālo preses izdevumu un ziņu aģentūras BNS raksti. Pieejams arhīvs no 1994. gada. 

Ieteikumi lietošanai

"Bloomsbury Collection"

https://www.bloomsburycollections.com/libraryresources
Datubāze nodrošina piekļuvi plašam zinātnisku e-grāmatu klāstam humanitārajās un sociālajās zinātnēs. Platforma piedāvā gandrīz 14 000 nosaukumus, kas sagrupēti atsevišķās tematiskās kolekcijās.  

Ieteikumi lietošanai

"Central & Eastern European Academic Source"

 

https://search.ebscohost.com/

EBSCO datubāze, kurā iekļauti pilna teksta zinātniskie žurnāli, kas publicēti Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīs. Raksti aptver dažādas nozares, tostarp sociālās zinātnes un tiesības, kā arī uzņēmējdarbību, ekonomiku, izglītību, humanitārās zinātnes, vēsturi, starptautiskās attiecības, dabaszinātnes, tehnoloģijas, inženierzinātnes, medicīnu, politiku.

Ieteikumi lietošanai

"Belt and Road Initiative Reference Source"

https://search.ebscohost.com/

EBSCO pilna teksta žurnālu datubāze, kas aptver plašu tematu klāstu, tostarp sociālās zinātnes, uzņēmējdarbību, ekonomiku, dabaszinātnes, inženierzinātnes, telekomunikācijas, medicīnu, mākslu u. c. Datubāzē iekļauti žurnāli ne tikai no Ķīnas, Indijas, Turcijas, bet arī daudzas grūti atrodamas publikācijas no mazākām valstīm, ieskaitot Latviju.

Ieteikumi lietošanai

“Taylor&Francis”
http://www.taylorfrancis.com/

”Taylor&Francis” ir daļa no “Informa PLC” Akadēmiskās izdevējdarbības nodaļas, kas ir vadošā starptautiskā pētniecības, notikumu un zinātnisko pētījumu grupa.

Ieteikumi lietošanai