c-1.jpg c-2.jpg c-3.jpg c-4.jpg c-5.jpg c-6.jpg
Sākums   > Struktūrvienības   > Sporta katedra   > Arhīvs 2015./2016. mācību gads   >
 

Draudzības spēle basketbolā ar Jēkabpils SC komandu

Publicēts 2016.gada 29.februārī

  2016. gada 26.februārī Valsts policijas koledžas (turpmāk- VPK) Sporta katedra VPK sporta zālē rīkoja draudzības spēli basketbolā starp Valsts policijas (turpmāk- VP) un Jēkabpils sporta centra dāmu izlasēm. Ar rezultātu 50:56 zaudējām Jēkabpils SC komandai. Abām šīm komandām ir un būs kopīgs mērķis: veicināt veselīga dzīvesveida popularizēšanu, pilnveidot spēles tehniku- taktiku, nostiprināt prasmes un iemaņas, kā arī sagatavoties galvenajiem startiem IeM čempionātā, kas notiks š.g. 14. aprīlī (VP komanda) un veterānu spartakiādes sacensībām, kas notiks š.g.19. martā Valmierā (Jēkabpils SC komanda).

VP komandas kapteine Birute Rozentāle šogad VP komandu pieteica un spēlēja jaunā sastāvā: Megija Rimša, Diāna Baumane, Maira Svincicka, Laila Packēviča, Anda Strazdiņa, Silva Vaivode.

Spēles rezultātu atklāja VP izlases kapteine Birute Rozentāle, kura ar ātru driblu izlauzās zem groza apakšas un guva salīdzinoši vieglus punktus. Pirmo puslaiku VP dāmas spēlēja diezgan pārliecinoši, spēles “presings” guva virsroku, netrūka arī strīdus bumbas un tt. Bet, vēlāk jau Jēkabpils SC (komandas kapteine Baiba Grasa) veica jaunu spēles pagriezienu, izmainījās arī spēles temps, komanda ātri iedzīvojās mūsu sienās, sajuta spēles garšu, kā rezultātā VP komanda palika iedzinējos līdz pat pašām spēles beigām. Jēkabpils SC komandā spēlēja: Baiba Grasa, Marika Šicāne, Zane Lauva,Santa Januševska,Laila Tomašicka,Ilze Zīberga,Aivita Ķiploka.
Lai arī spēles rezultāts 50:56 vēstīja par labu Jēkabpils SC komandai, tomēr tas nebija būtiskākais. Protams, ka abām komandām ir pēc kā tiekties, uzlabot un pilnveidot! Galvenais, ka, sacensību dalībnieces, guva pozitīvas emocijas, uzlaboja noskaņojumu draudzīgā- sportiskā piektdienas gaisotnē. Abas komandas tika apbalvotas ar kausiem un pēc spēles labā noskaņojumā cienājās ar Jēkabpils SC dāvāto kliņģeri.
Sporta katedra saka paldies spēles tiesnesim, Valsts policijas koledžas- basketbola komandas kapteinim, kadetam, Dinam Dancim- Rūdolfam.


Informāciju sagatavoja:
Sporta katedras docente
Aldona Homiča


 

Ar 17 K grupas uzvaru noslēgušās Valsts policijas koledžas Spartakiādes sacensības volejbolā

Publicēts 2016.gada 18.februārī

  Otrdien, 16.februārī ar fināla četrinieka grupu spēlēm noslēgušās mēnesi ilgušās Valsts policijas koledžas Spartakiādes sacensības volejbolā.

Sacensību reglaments paredzēja, ka atbilstoši izlozei vispirms notiek grupu turnīrs un pēc tā labākās divas komandas no katras grupas izveido fināla četrinieku un, izspēlējot spēles katra ar katru, noskaidro Koledžas labākos volejbolistus.

No pirmās apakšgrupas fināla stadijā nokļuva 12 AK un 18 K grupas, savukārt no otrās apakšgrupas labākās izrādījās 17 AK un 10 AK komandas.

Jāsaka, ka visas komandas izrādīja cienīgu pretestību pretiniekiem, par ko liecina fakts, ka 4 (četrās) no 6 (sešām) spēlēm bija jāspēlē papildus sets, lai noskaidrotu uzvarētāju.

Šajā maratonā pacietīgāki izrādījās 17 K grupas studenti, kuri spēja izcīnīt uzvaras visās trijās spēlēs – pret 18 K 2:0 (mazie punkti 42 – 31), pret 10 AK 2:1 (52 – 40), pret 12 AK 2:1 (53 – 48), un kļūt par sacensību čempioniem.

Otro un trešo vietu attiecīgi ieņēma 12 AK un 10 AK grupu arodizglītības programmas kadeti. Patīkami pārsteidza, ka katrā komandā bija 1 – 2 daiļā dzimuma pārstāves, kuras demonstrēja tiešām labu volejbola tehnikas pārvaldīšanu, tādējādi veicinot savu komandu sekmīgus startus. Ja Valsts policijas vai Iekšlietu ministrijas Spartakiādes sacensībās būtu iekļauts arī volejbola turnīrs sievietēm, Koledža droši varētu cīnīties par visaugstākajām vietām!

Vienīgā alternatīva meitenēm ir piedalīšanās Iekšlietu ministrijas atklātajā čempionātā pludmales volejbolā, kas norisināsies jūnijā. 2015.gadā šajās sacensībās sieviešu konkurencē triumfēja tieši Koledžas duets – Arta Buklagina un Elīza Matroze, kuras šobrīd mācības ir pabeigušas un dienesta pienākumus pilda jau citās struktūrvienībās.

 

17 K grupas komandā spēlēja un uzvaru izcīnīja:

Dins Rūdolfs Dancis, Uģis Ķiņķeris, Beāte Kima, Kintija Bačka, Monika Ozola, Atis Padoms, Andris Krompāns. 

 

Pielikumā rezultātu tabulas >>>   

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas

Sporta katedra


 

Atbildes spēlē basketbolā uzvar Valsts policijas koledžas kadeti!

Publicēts 2016.gada 11.februārī

 

Turpinās Valsts policijas koledžas komandas gatavošanās Valsts policijas spartakiādes sacensībām basketbolā, kas notiks  2016.gada 1.aprīlī,  Daugavpilī.

 2015.gada 8. decembrī  savu  pirmo spēli Valsts policijas koledžas (turpmāk- VPK) kadeti jau spēlēja ar Nacionālās Aizsardzības akadēmijas kadetiem. Diemžēl ar rezultātu 102:110 (spēles laiks 4x15minūtes) zaudējām. Bet, šoreiz 2016. gada 10.februārī VPK sporta zālē izcīnījām uzvaru ar rezultātu 55:41(spēles laiks 4x10 minūtes).  

 Valsts policijas koledžas izlases komandā spēlēja: D.Dancis(12p.) N.Kapteinis(6p.), R.Holeriks(8p.), R.Zvejnieks(14p.), U.Ķiņķeris(15p.)P.Daukšis, R.Safonovs, M.Rupeiks.

Fotogalerija>>>

 

Informāciju sagatavoja:
Sporta katedras docente
Aldona Homiča


 

Valsts policijas koledža izcīna otro vietu Valsts policijas Spartakiādes sacensībās galda tenisā.

Publicēts 2016.gada 8.februārī

 

05.februārī ar galda tenisa sacensībām ir sākusies Valsts policijas 2016.gada Spartakiāde. Iepriekšējos gadus Valsts policijas galda tenisa spēles norisinājās vienlaikus ar Iekšlietu ministrijas sacensībām, kas daudziem spēlētājiem nedeva iespēju sevi apliecināt tieši Valsts policijas ieskaitē, jo izspēles sistēma paredzēja spēles ne tikai starp policistiem, bet arī ar labākajiem citu Iekšlietu ministrijas iestāžu galda tenisa spēlētājiem.

Šogad tika panākta šo sacensību organizēšana atsevišķi, tādējādi bija iespēja objektīvāk novērtēt katra dalībnieka spēku samērus uz kolēģu fona un noteikt labākos, kuri pārstāvēs Valsts policiju Iekšlietu ministrijas Spartakiādē, kura norisināsies 19.februārī Salaspilī.

Sacensības organizēja Valsts policijas koledža, un tajās startēja lielāks spēlētāju skaits, nekā citus gadus. Katram tika dota iespēja sacensties par godalgotām vietām, vispirms cīnoties apakšgrupās, bet pēc tam jau izslēgšanas spēlēs. Jāatzīmē, ka sacensību galvenā tiesnese bija Latvijas galda tenisa federācijas ģenerālsekretāre Ina Jozepsone.

Pirmo vietu vīriešu konkurencē sīvā cīņā izcīnīja Latgales reģiona pārvaldes komandas pārstāvis Uldis Rukmanis, finālā smagā piecu setu spēlē pārspējot Rīgas reģiona pārvaldes komandas pārstāvi Vladislavu Grebeško, kuram otrā vieta.  Trešajā vietā Koledžas komandas pārstāvis Mārtiņš Ribakovs.

Sieviešu konkurencē uzvaru izcīnīja Koledžas komandas pārstāve Aldona Homiča, atstājot Vidzemes reģiona pārvaldes komandas spēlētāju Lailu Meinardu otrajā vietā, bet Latgales reģiona pārvaldes komandas pārstāvi Kristīni Haritonovu trešajā vietā.

Spraiga cīņa par medaļām notika arī veterānu konkurencē, kur pirmā un trešā vieta tika Kurzemes reģiona komandas pārstāvjiem Jurģim Ozoliņam (1.vieta) un Egonam Jēkabsonam (3.vieta), bet otrā vieta Latgales reģiona pārvaldes pārstāvim Evgenijam Golubevam.

Kopvērtējumā pirmajā vietā ierindojās Latgales reģiona pārvaldes komanda, otrā vieta Koledžas komandai un goda pjedestālu noslēdza Rīgas reģiona pārvaldes komanda.

Sacensībās no Valsts policijas koledžas startēja: kadeti Kintija Bačka, Viktors Maslobojevs, Artūrs Pilskalns, Mārtiņš Rupeiks, Edgars Molnieks, Kinoloģijas nodaļas jaunākais inspektors Alens Dzenis, Kriminālistikas katedras lektors Aivis Ivaško, Sporta katedras docente Aldona Homiča un lektors Ivars Urbāns.

Apsveicam sportistus ar lieliskiem rezultātiem!!! 

 

- Fotogalerija >>>

Kopvērtējums >>>

Spēles par vietām >>>

Valsts policijas spartakiādes sacensības galda tenisā >>>

 

Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas koledžas
Sporta katedra


 

Dmitrijs Fedosejenkovs izcīna bronzas medaļu
džudo sacensībās European Open

Publicēts 2016.gada 4.februārī

D.Fedosejenkovs – otrais no labās

 

Pagājušās brīvdienās Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā norisinājās Eiropas kausa sacensības džudo cīņā – European Open, kurā piedalījās 385 sportisti no 52 valstīm. Šajās sacensībās Latviju pārstāvēja arī Valsts policijas koledžas 18K grupas kadets kaprālis Dmitrijs Fedosejenkovs (svara kategorija līdz 73kg).

Pirmās trīs cīņas Dmitrijs guva uzvaru pār Norvēģijas, Portugāles un Azerbaidžānas sportistiem, kas deva iespēju cīnīties tālāk par medaļām. Ceturtdaļfinālā Dmitrijs veikli pieveica Izraēlas sportistu, bet pusfinālā viņu sagaidīja saspringta un sīva cīņa ar Krievijas sportistu. Pamatlaikā cīņa beidzās neizšķirti, bet papildlaikā (Golden score) džudists no Krievijas guva uzvaru.

Cīņā par bronzas medaļu Dmitrijam pretī stājās sāncensis no Melnkalnes un 6 sekundes līdz cīņas beigām mūsu sportists veica paņēmienu, gūstot uzvaru.

Apsveicam Dmitriju Fedosejenkovu ar lielisko sasniegumu un novēlam veiksmi turpmākajās sacensībās!!!

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas
Sporta katedras
vecākā inspektore
D.Smirnova


 

Š.g. 10. februārī notiks draudzības spēle basketbolā ar NAA kadetu izlasi

Publicēts 2016.gada 22.janvārī

  Lai pilnvērtīgāk sagatavotos VP spartakiādes sacensībām, kas notiks jau  2016.gada 1.aprīlī, tradicionāli katru gadu notiek dažāda veida draudzības-pārbaudes spēles basketbolā. 2015.gada 8. decembrī  savu  pirmo spēli Valsts policijas koledžas (turpmāk- VPK) kadeti jau spēlēja ar Nacionālās Aizsardzības akadēmijas kadetiem. Diemžēl bija jāpiekāpjas un ar rezultātu 102:110 zaudējām. Tagad plānojam spēles revanšu un basketbola spēle notiks š.g. 10. februāri VPK sporta zālē. Sacensību sākums plkst. 17.00.  

  VPK  izlases komanda basketbolā:  D.Dancis, U.Ķiņķeris, N.Kapteinis,  R.Holeriks, R.Zvejnieks, P.Daukšis, R.Safonovs,R.Kokarēvičš, M.Rupeiks,

 Vēlam veiksmi un gaidām arī līdzjūtējus!

 

Nolikums >>>

 

Informāciju sagatavoja:
Sporta katedras docente
Aldona Homiča


 

 

Valsts policijas koledžas atklātās sacensības svara stieņa spiešanā guļus

Publicēts 2016.gada 22.janvārī

  2016.gada 11.februārī Valsts policijas koledžas (turpmāk – Koledža) sporta kompleksā tiks organizētas Koledžas atklātās sacensības svara stieņa spiešanā guļus. Šo sacensību mērķis ir nostiprināt Koledžas vispārējā, akadēmiskā, izglītojamā personāla, kā arī citu Valsts policijas struktūrvienību amatpersonu vispārējo fizisko sagatavotību.

 

Sacensībām var pieteikties Koledžas Sporta katedrā pie lektora R.Hvesko vai e-pastā: sports@vp.gov.lv līdz 2016.gada 10.februārim, vai sacensību dienā pirms svēršanās.

Dalībnieku reģistrācija, organizatoriskā sanāksme un svēršanās notiks 2016.gada 11.februārī no plkst.16.30. – 16.50. Koledžas sporta kompleksa trenažieru un cīņas zālē. Sacensību sākums plkst. 17.00.

Sacensības notiek svaru kategorijās:

  1. Vīrieši -70 kg; -80 kg; +80 kg.
  2. Sievietes bez svara ierobežojuma kategorijās.

Uzvarētājs būs dalībnieks, kurš veiks trīs sekmīgus piegājienus un trīs piegājienu rezultātu summā pacels lielāko svaru.

 

Pielikumā sacensību nolikums.

 

 

Valsts policijas koledžas

Sporta katedra


 

Valsts policijas koledžas Spartakiādes sacensības volejbolā

Publicēts 2016.gada 29.janvārī

Apakšgrupu spēļu secība (<<< atvērt šeit >>>)

 

Publicēts 2016.gada 22.janvārī

 

2.februārī ar apakšgrupas spēlēm volejbolā atsāksies Valsts policijas koledžas 2015./2016.mācību/studiju gada Spartakiādes sacensības. Sacensības organizē Koledžas Sporta katedra sadarbībā ar Koledžas Studējošo pašpārvaldi.

Saskaņā ar nolikumu Komandu pārstāvju organizatoriskajā sanāksmē 1.februārī plkst.12.00. (Koledžas sporta zālē) norisināsies izloze un spēļu kalendāra sastādīšana. Komandas, atbilstoši izlozei, tiks sadalītas apakšgrupās, kur izspēlēs savstarpējas spēles katra ar katru, nosakot vietu sadalījumu. Pēc grupu turnīra tiks organizētas spēles par vietām.

Volejbola sacensību nolikums – pielikumā.      

 

Valsts policijas koledžas
Sporta katedras vadītājs
pulkvedis Ivars Zvirbulis


 


 Aktualitātes no 2015.gada novembra līdz 2015.gada decembrim >>>

 Aktualitātes no 2015.gada augusta līdz 2015.gada oktobrim >>>