a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   > Struktūrvienības   > Sporta katedra   > Arhīvs 2014./2015. mācību gads
 

Arhīvs 2014./2015. mācību gads

Vicečempions pludmales cīņās - Ervīns Bokmanis!

Publicēts 2015.gada 20.augustā

Foto galerija, skatīt šeit >>>


 

Publicēts 2015.gada 19.augustā

2015.gada 15.augustā Ķīpsalas pludmalē Rīgas svētku ietvaros notika sacensības pludmales cīņā, kur divcīņa norisinājās astoņās svaru kategorijās, kā arī notika cīņa par Rīgas Čempiona titulu starp visu godalgotas vietas ieguvušajiem cīkstoņiem.

     Pludmales cīņa ir sacensības, kur septiņu metru diametra lielā aplī notiek cīņa par to, kurš ātrāk pretinieku izgrūž ārā no cīņas apļa vai nogāž zemē ar kādu no cīņas paņēmieniem. Sacensībās piedalījās labākie Rīgas klubu cīkstoņi, kuriem pretī stājās sportisti no citām Latvijas pilsētām un cīkstoņi no Azerbaidžānas, Uzbekistānas.

 

Sacensībās piedalījās arī Valsts policijas koledžas 8A grupas kadets Ervīns Bokmanis.

     Kadets, E.Bokmanis savu fizisko un psiholoģisko sagatavotību pierādīja astoņās cīņās, kas ir ļoti smagi paveikt smiltīs un karstā saulē. Visu svara kategoriju ieskaitē ar interesi tika gaidīta spēkošanās starp Imantu Lagodski (brīvā cīņa) un Konstantīnu Gluhovu (MMM cīņa), kurš bija pieteikts, tomēr galu galā necīnījās. Finālmačā par absolūtā čempiona titulu Lagodskis pieveica vieglāko Ervīnu Bokmani (brīvā cīņa). Galarezultātā E.Bokmanis izcīnīja 2.vietu svara kategorijā līdz 90 kg un finālmačā par absolūtā čempiona titulu (Rīgas Čempiona titulu) ieguva vicečempiona titulu (2.vieta), piekāpjoties cīkstonim Imantam Lagodskim (pasaules čempionam brīvajā cīņā) .

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas

Sporta katedras docente

Aldona Homiča


 

 

 

 

Iekšlietu ministrijas 2015.gada atklātais čempionāts pludmales volejbolā!

Publicēts 2015.gada 16.jūnijā

   

Š.g. 12.jūnijā Vecāķu pludmalē notika pirmais atklātais čempionāts pludmales volejbolā. Šajā čempionātā piedalījās 6 sieviešu komandas, 8 jauktās (mix) komandas un 12 vīriešu komandas. Sacensības tika noorganizētas augstā līmenī uz pieciem laukumiem. Volejbola spēles tiesāja Rīgas Pašvaldības policijas jaunie sportisti  un laika apstākļi bija saulaini.

 Valsts policijas koledžu pārstāvēja un vīriešu konkurencē cīnījās Sporta katedras volejbola speciālists Rolands Ozoliņš un kadets Arturs Zubkovs. (Rezultāti pielikumā).

Sieviešu duelis –kadetes, Arta Buklagina un Elīza Matroze pretiniecēm neatstāja nevienu setu un pārliecinoši izcīnīja uzvaru šajā pirmajā čempionātā.

Iespējams, ka nākamajā sezonā būs vēl ari mix duelis (divi vīrieši un viena sieviete) un Koledža spēs nostāties uz visaugstākā pakāpiena šajā sporta veidā.

Rezultāti pielikumā >>>

 
Lai veicas, un visiem vēlam siltu un sportisku vasaru. Nākamās sacensības „Rudens kross” notiks jau septembrī.

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas
Sporta katedras docente
Aldona Homiča
aldona.homicakoledza.vp.gov.lv

Sporta spēles Kandavā

Publicēts 2015.gada 10.jūnijā

Rezultāti -1-  -2-

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas
Sporta katedras docente
Aldona Homiča
aldona.homicakoledza.vp.gov.lv

VPK komanda trīscīņas sacensībās!

Publicēts 2015.gada 26.maijā

Piektdien, 2015.gada 22.maijā  notika Valsts policijas spartakiādes policijas trīscīņas un peldēšanas sacensības.

Šogad Valsts policijas koledžas komandu trīscīņas sacensībās pārstāvēja: M.Liepa,  Jānis Mūrmanis, Arvis Iļjins, Simona Brūkle, Diāna Ūbele, Līga Ozola, Vivita Zimba, Uģis Strautiņš, Anna Griciuss un Edgars Bricis.

Trīscīņas sacensību programma:  100 m peldēšana; brīvais stils, ātršaušana ar dienesta pistoli (distance 25m); vieglatlētikas kross 3km. Šogad ikviens kadets varēja sevi pierādīt šāda veida sacensībās. Žēl tikai, ka iepriekš nesanāca pienācīgi sagatavoties, lai komanda kopumā uzrādītu augstus rezultātus. Gandrīz visa komanda startēja pirmo reizi un guva sportisku - vērtīgu pieredzi, kas noteikti noderēs tālākās sacensību gaitās. Šīs sporta disciplīnas ir piesātinātas ar spēka izturību, noturību, koordināciju un precizitāti, kas nepieciešamas policista profesionālajā darbībā. Paldies visiem sacensību dalībniekiem, kas atbalstīja šīs sacensības!

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas
Sporta katedras docente
Aldona Homiča
aldona.homicakoledza.vp.gov.lv

Līga Girgensone - 2015. gada Lattelelecom Rīgas maratona uzvarētāja!

Publicēts 2015.gada 26.maijā

Valsts policijas koledžas kadetu un darbinieku Lattelecom maratona rezultāti 2015.gadā! (atvērt šeit)

Publicēts 2015.gada 20.maijā

Rīgā, 25.reizi, aizvadīts lielākais skrējiens Baltijā, Lattelecom Rīgas maratons. Skrējiens pulcēja, vairāk kā, 25 tūkstoši dalībnieku no dažādām pasaules valstīm.  Maratons norisinājās divas dienas. Pirmajā dienā notika bērnu skrējieni, bet otrajā dienā dalībniekiem bija iespēja startēt 5 km, 10 km, 21 km un maratona (42km) distancēs.

   

Valsts policijas koledžas 17 K grupas  kadete L. Girgensone pārstāvot SK "Metroons"/Nike komandu, pēdējos trīs gadus veiksmīgi aizvadījusi  startus Baltijas lielākajā skriešanas pasākumā Lattelecom Rīgas maratona 5km distancē.  Proti:

1.       2013.gadā 3.vieta 5km distancē (19:05)

2.       2014.gadā 2.vieta 5 km distancē (19:03)

3.       2015.gadā 1.vieta 5km distancē  (18:02)

Līgas sporta karjerā ir vērojama rezultātu izaugsme. Ir sasniegti vairāki jauni personīgie rekordi - gan manēžas, gan stadiona, gan šosejas un krosa skrējienos.

Lattelecom Rīgas maratona  kopējais dalībnieku skaits šogad bija 25 931. 5 km: 13387;  10 km: 6570;  Pusmaratons: 427;  Maratons: 1699.

Apsveicam LĪGU  Girgensoni  un novēlam 2016.gadā noturēties šajā  virsotnē, sasniedzot vēl augstākus personiskos  rezultātus!

Patiess prieks arī par pārējiem Valsts policijas koledžas dalībniekiem, kas pārbaudīja savus spēkus šajā skaistajā pasākumā. Rezultāti redzami: http://www.lattelecomrigasmaratons.lv/

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas
Sporta katedras docente
Aldona Homiča
aldona.homicakoledza.vp.gov.lv

BALTIJAS ČEMPIONĀTS GALDA TENISĀ!

Publicēts 2015.gada 11.maijā

Š.g.9.-10. Maijā Igaunijā, Hāpsalas pilsētā notika 13. Baltijas čempionāts galda tenisā- Veterāniem.

  Šāda veida sacensības notiek vienu reizi divos gados. No Latvijas piedalījās Valsts policijas koledžas sporta katedras docente Aldona Homiča un Iekšlietu ministrijas , komandas „Dinamo„  līdere Ina Jozepsone. Savās vecuma grupās dāmas izcīnīja uzvaras, proti –dubultspēlē 1. vietu un attiecīgi inviduāli otro un pirmo vietu.

Nākamais- jau nopietnākais starts būs Eiropas čempionāts, kas notiks š.g.29.jūnija līdz 7.jūlijam Somijā, Tamperē.

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas
Sporta katedra

Valsts policijas koledžas dalība starptautiskā Budo nometnē

Publicēts 2015.gada 20.aprīlī

Šā gada 2. un 3.maijā Liepājā norisinājās Latvijas Džiu-Džitsu federācijas rīkotā „Starptautiskā Budo nometne Latvija 2015”, kuras ietvaros dalībniekiem bija iespēja paaugstināt tuvcīņas prasmes un iegūt jaunas iemaņas augsta līmeņa Police Džiu-Džitsu meistaru pavadībā.

 

Valsts policijas koledžu šajā seminārā pārstāvēja Kadetu nodaļas kadeti Kristīne Rutka un Atis Padoms, kā arī Sporta katedras lektors Ivars Urbāns un personāla apmācības speciālists Andrejs Maslovs.

Pēc apmācību programmas apgūšanas, semināra dalībniekiem katram bija jādemonstrē iegūtās iemaņas un prasmes, tādējādi pierādot savu kvalifikāciju un saņemot attiecīgu novērtējumu.

 Valsts policijas koledžas pārstāvji uzrādīja atzīstamus rezultātus, saņemot šādus novērtējumus:

·        Kristīne Rutka nopelnīja 3 kju – oranžā josta Police Džiu-Džitsu kvalifikācijā,

·        Atis Padoms nopelnīja 4 kju – zaļā josta Police Džiu-Džitsu kvalifikācijā,

·        Andrejs Maslovs atkārtoti pierādīja savu meistara kvalifikāciju, un nopelnīja 4.Danu Police Džiu-Džitsu kvalifikācijā,

·        Ivars Urbāns atkārtoti pierādīja savu meistara kvalifikāciju, un nopelnīja 2.Danu Police Džiu-Džitsu kvalifikācijā.

Apsveicam minētos Valsts policijas koledžas pārstāvjus ar uzrādītajiem teicamiem rezultātiem!

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas
Sporta katedras vadītājs
Pulkvedis Ivars Zvirbulis

Izpildīts 1.sporta klases normatīvs dalībai WPC Eiropas čempionātā

Publicēts 2015.gada 20.aprīlī

 

2015.gada 11. un 12.aprīlī Dobeles novada Jaunbērzes pagastā, Mežinieku pamatskolā notika 2015. gada WPC Latvijas čempionāts spēka trīscīņā, vīriešiem un sievietēm visās vecuma grupās un svara kategorijās ekipējuma divīzijai. WPC LATVIJAS KAUSA 1. POSMS.

Pirmajā sacensību dienā notika sacensības spēka trīscīņā, bet otrajā sacensību dienā notika sacensības stieņa spiešanā guļus.

Sacensībās stieņa spiešanā guļus piedalījās Valsts policijas koledžas Tiesību katedras lektors Edmunds Freimanis, vecuma kategorijā 40-44 gadi, svara kategorijā līdz 110 kg.

E.Freimanim pietika uzspiest 155 kg smagu svaru stieni, lai ierindotos savā kategorijā 1.vietā, kā arī izpildītu 1.sporta klases normatīvu, jo tieši šāds svars nepieciešams, lai kvalificētos 2015.gada jūnijā Rīgā notiekošajam WPC Eiropas čempionātam.

     

Tatjana Varša ELVI sieviešu florbola līgas Latvijas čempione

Publicēts 2015.gada 14.aprīlī

Par Latvijas čempionāta ELVI florbola līgas sievietēm, uzvarētājām, otro gadu pēc kārtas, bet kopumā jau astoto reizi, kļuvušas Kocēnu "Rubenes" florbolistes, kuras 11.04.2015. Zemgales Olimpiskajā centrā turnīra finālspēlē ar 8:6 pārspēja "Ķekavu".

Kocēnu „Rubenes” komandā startēja Valsts policijas koledžas direktora palīdze Tatjana Varša.

Kocēnu "Rubene", lai arī šosezon bija izteikta čempionāta favorīte, regulārajā turnīrā neiztika bez zaudējumiem - kocēnietēm tos pat divus sagādāja tieši FK "Ķekava" (5:6 un 3:7). Pārējos piecos mačos uzvaru svinēja Kocēnu komanda (8:3, 12:3, 9:1 un 5:4 PL), tomēr finālspēle solījās būt neprognozējama, jo ķekavietes bija ļoti noskaņojušās beidzot izcīnīt arī zelta medaļas, par to liecina spēles rezultāts. Bet tomēr, Kocēnu “Rubene” komanda atkārtoti pierādīja, ka viņas ir Čempionu kausa cienīgas.

T.Varša kaut ir aizvadījusi ne pilnu Latvijas čempionāta sezonu, tomēr pamanījās kļūt par rezultatīvāko aizsargu visā līgā, kā arī 6-o rezultatīvāko starp visām spēlētājām.

APSVEICAM!!!

Vairāk informācijas: http://www.floorball.lv/

Informāciju sagatavoja:
VPK Sporta katedras
vecākais inspektors R.Ozoliņš

Valsts policijas koledžas Sporta katedras personāla apmācības speciālists Andrejs Maslovs izcīna zeltu Eiropas kausa izcīņā graplingā

Publicēts 2015.gada 8.aprīlī

2015.gada 4.aprīlī Lietuvas pilsētā Kauņā norisinājās IGF (International Grappling Federation) Eiropas kausa izcīņa graplingā. Šajās sacensībās piedalījās arī Valsts policijas koledžas Sporta katedras personāla apmācības speciālists Andrejs Maslovs, kurš izcīnīja zelta medaļu veterānu konkurencē svaru kategorijā līdz 84kg!

Graplings ir brazīļu džiu-džitsu analogs, kas galvenokārt iekļauj cīņu uz zemes ar sāpju un žņaugšanas paņēmieniem. Graplings – Cīņa parterā līdz kāds padodas. Šis ir ļoti taktisks sporta veids, kurā atslēga nav brutāls spēks un funkcionālā forma, bet sportista tehniskais arsenāls. Graplings attīsta balansa sajūtu, sava un pretinieka svara kontrolēšanu cīņas laikā. Sportistam jābūt gatavam jebkurā momentā reaģēt. Graplings – tas ir cīņas veids, kurš sastāv no 80 % tehniskām darbībām parterā. Šajā sporta veidā daudz laika tiek veltīts pozicionālajai cīņai, lai atrastu izdevīgāko pozīciju, augšā vai apakšā – tas jau ir viens solis līdz uzvarai. Graplingā atļauta jebkura veida laušanas, žņaugšanas un smacēšanas (Izņemot, aizliegts ar roku aizsegt elpošanas ceļus) tehnika. Graplings ir oficiāli atzīts sporta veids, kuru kontrolē starptautiskā cīņas federācija FILA (Fédération Internationale des Luttes Associées).

 

Apsveicam sportistu ar lielisko rezultātu!!!

Valsts policijas koledžas
Sporta katedra

Medaļas sadalītas - čempioni noskaidroti!

Publicēts 2015.gada 13.aprīlī

Tā mēs šogad šajā sezonā, (2015.gadā) varam runāt par Valsts policijas koledžas vīriešu un sieviešu izlasi basketbolā, kas šogad izcīnīja divus zeltus!

Bet, šoreiz stāstīsim par sieviešu basketbola komandu. Valsts policijas koledžas komanda piedalījās IeM atklātajā čempionātā basketbolā sievietēm, kas notika š.g. 10.aprīlī, Iekšlietu ministrijas Veselības un sporta centra zālē. Dalību šajās sacensībās pieteica astoņas komandas: VP Kurzemes RP, VP Rīgas RP, Valsts PCA, VUGD, Rīgas pašvaldības policija un Valsts policijas koledža (turpmāk VPK). VPK komandā spēlēja un pirmo vietu izcīnīja: Daina Karstā, Anna Gricjuss, Agate Štila, Helēna Lieķe, Inga Latuško, Lana Aleksejeva, Elīna Smilškalne, Simona Savicka, Simona Brūkle.

Visas astoņas komandas tika sadalītas divās apakšgrupās. VPK šogad pretim stājās, VP Zemgales RP, un uzvarējām ar rezultātu 36:5. Otrajā spēlē ar rezultātu 17:27 uzvarējām Rīgas pašvaldības policiju. Apakšgrupas spēli noslēdzām, zaudējot VUGD, ar rezultātu 16:17. Visas spēles laukumā bija aizraujošas, plānotais- taktiskais zīmējums laukumā, protams, neizdevās, jo meitenes basketbola laukumā bija maz kopā spēlējušās! „Mums spēlēs gāja kā pa norvēģu kalniņiem, tomēr komanda bija uz pareizā ceļa.” Brīžiem pat likās, ka bumba grozā vispār nekritīs, sasteigtie metieni un uztraukums darīja savu. Bet, līdz turnīra beigām kadetes bija iejutušās zāles sienās, sacensību atmosfērā un laukumā valdīja basketbols! Pusfināla spēlē VPK tikās ar VP Rīgas RP un ar rezultātu 24:21 bijām labākas! „Turnīra spriedzes mazinājās, tas meitenes ietekmēja pozitīvi, ļaujot spēlēt atraisītāk. Finālā Koledža šogad atkal jau otro reizi tikās ar 2014.gada čempionāta laureātēm - Kurzemes dāmu izlasi. Intriga saglabājās līdz pašām spēles beigām! Katrā ziņā mēs noskaņojāmies nopietnai cīņai, lai uzspiestu pretiniecēm savu gribu jau no pirmajām minūtēm. Izdevās, un spēles gaitā pašām bija mazāk problēmu. Ir ļoti svarīgi visu laiku nesist pa vienām un tām pašām notīm. Respektīvi, gadu no gada nedarīt vienu un to pašu, bet atrast lietiņas, kā to darbu izdarīt mazliet citādi. Tā teikt, notis jau tās pašas, bet skaņa un ritms-cits. Ilgtermiņā gribētos komandu noturēt virs ūdens –tas ir smagākais uzdevums- meklēt līdzekļus, mehānismus un taktiku, lai katru gadu darbam pieietu no citas puses!” Liekas, ka uzvaru šogad Koledžai atnesa biežās maiņas komandas spēlē, ātrums, spēka spēle, pacietība un noturība izpildot visus norādījumus. Protams, bija līderes, tomēr uzvarējām ar komandas raksturu, cīņassparu un aizsardzību. Finālā, beidzot arī komandas kapteinei D.Karstai - trīspunktu metieni sāka krist grozā. Kadete A.Griciuss demonstrēja skaistu  spēka- saspēles spēli, bet H.Lieķe eleganti nostājās un meta grozā nesaspringstot. Precīzu presingu izpildīja A.Štila - un komandai tika izcīnīta uzvara! Meitenēm bija profesionāla attieksme un pilna pašatdeve." VPK Sporta katedra apsveic un saka paldies mūsu sieviešu komandai par teicami sasniegto rezultātu!

 

Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas koledžas
Sporta katedras docente
Aldona Homiča
aldona.homicakoledza.vp.gov.lv

Dramatiskā cīņā arī šogad– uzvara!

Publicēts 2015.gada 7.aprīlī

2015.gada 2.aprīlī Daugavpils Olimpiskajā centrā notika Valsts policijas spartakiādes sacensības basketbolā vīriešiem. Valsts policijas koledžas izlases komandā (turpmāk –VPK) startēja: Dins Dancis Rūdolfs,Uģis Ķiņķeris, Pēteris Zvirgzdiņš, Mātīss Eihe, Edgars Paeglītis, Roberts Zvejnieks, Niks Baķis, Rinalds Kokorevičs, Armands Jurķis, Vladislavs Fedjašs.

  Komandas tika sadalītas ‘’A’’ un ‘’B’’ grupās. „A” grupā startēja VP Koledža, Valsts PCA, VP Latgales RP. Savukārt „B” grupā savā starpā satikās VP Zemgales RP, VP Kurzemes RP, VP Rīgas RP, VP Vidzemes RP. Apakšgrupas pirmajā spēlē VPK cīnījās ar Valsts policijas centrālo aparātu un, ar rezultātu 39:16 uzvarējām. Tad, otrajā spēlē zaudējām ar rezultātu 31:34 Latgales reģiona pārvaldes komandai.  Pusfinālspēlē, par iekļūšanu finālā VPK uzvarējām Rīgas reģiona pārvaldi, tādejādi izcīnot iespēju spēlēt finālā jau otro reizi ar Latgales reģiona komandu! VPK komanda šajā spēlē vadībā pirmoreiz izvirzījās septītajā minūtē, taču spēcīgā Latgales komanda turpināja izrādīt sīvu pretestību, gan pārņemot vadību, gan atkal pazaudējot to. Uzbrukumā bijām pārāk nervozi. Metienu precizitātes procents mūsu komandai parasti ir daudz labāks nekā tas bija šajā spēlē. Liela nozīme bija atlēkušajām bumbām, ko izcīnījām gan pie sava, gan pretinieku groza. Iespēja uzbrukt otro un pat trešo reizi deva iespēju tikt pie punktiem.  Spēle bija tāda, kādu gaidījām, – abpusēji agresīva aizsardzība, cīņa par katru laukuma centimetru, maksimāli apgrūtināta kombināciju un sadarbību veidošana. Ja arī kādai komandai izdevās panākt nelielu pārsvaru, otra tūlīt atrada iespēju atspēlēties. Tāda finālspēle sen nebija pieredzēta, kurā tika veikti trīs spēles pagarinājumi pa trīs minūtēm. Šīs sacensības no mūsu kadetiem prasīja raksturu, cīņu līdz spēku izsīkumam, stabilu tehniski-taktisko, fizisko un psiholoģisko sagatavotību. Ātrums, jaunība un pavasara dullums spēja kadetus mobilizēt laukumā un VPK komanda spēles laukumā izdarīja visu, lai tiktu nominēti par šī gada labākajiem basketbolistiem un VP spartakiādes uzvarētājiem basketbolā - izcīnot pirmo vietu jau otro gadu pēc kārtas!

Sporta katedra izsaka pateicību visiem komandas dalībniekiem par augsti sasniegto rezultātu!

 

Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas koledžas
Sporta katedras docente
Aldona Homiča
aldona.homicakoledza.vp.gov.lv

Noslēdzies 2015.gada novusa turnīrs

Valsts policijas koledžas (turpmāk – Koledža) Sporta katedra 2015.gada 19.februārī organizēja Koledžas 2014./2015. mācību/studiju gada Spartakiādes sacensības novusā (turpmāk – Novusa sacensības). Šīs sacensības bija pēdējās Koledžas Spartakiādes sacensību plānā.

   

Novusa sacensībām pietiecās 11 vīrieši un 3 sievietes. Sieviešu konkurencē pie apbalvojumiem tika visas, bet spēles rādīja, ka katra vēlas iegūt galveno balvu. Turnīra tabulā bija situācija, kad katra dalībniece uzvarēja viena otru un tika skatīta uzvarēto un zaudēto spēļu attiecība. Līdz ar to 1.vieta – Kintija Bačka, 2.vieta – Agnese Vāvere un 3.vieta. – Viktorija Mičule.

Vīriešu konkurencē spēles notika pēc divu mīnusu izspēles sistēmas, kur katram dalībniekam tika garantētas vismaz divas spēles. Māris Liepa jau no pirmajām spēlēm rādīja stabilu sniegumu un novusa sacensībās arī sasniedza finālu. Savukārt pretinieks Mārim finālā bija Uģis Ķiņķeris, kurš pirmo spēli zaudēja, bet pēc tam nezaudējot nevienu spēli, nonāca finālā. Fināla spēle, kā jau bija gaidāms, bija nervus kutinoša un ar tiešām meistaru cienīgiem sitieniem. Tomēr Māra stabilais sniegums un sportiskā veiksme ļāva Mārim izcīnīt 2015.gada novusa sacensību kausu. 3.vietā ierindojās Armands Jurķis no 4A grupas.

 

Paldies sportistiem un veiksmi turpmāk!

 

Valsts policijas koledžas

Sporta katedra

Valsts policijas spartakiādes sacensībās galda tenisā Koledžai - 3.vieta!

Aktualizēts 2015.gada 12.februārī
Publicēts 2015.gada 10.februārī

2015.gada 6.februārī Rīgā Latvijas universitātēs Ķīmijas fakultātes sporta zālē notika Valsts policijas un IeM Spartakiādes sacensības galda tenisā, kurās startēja arī Valsts policijas koledžas (turpmāk- VPK) izlases komanda. Komandas startēja vīriešu, sieviešu un veterānu ieskaitē. Sacenšoties ar galda tenisa sportistiem un sportistēm no Valsts policijas Centrālā aparāta, Valsts policijas Latgales, Vidzemes, Kurzemes, Rīgas reģiona pārvalžu komandām.

 

Jāatzīmē, ka šogad šajās sacensībās piedalījās ļoti daudz dalībnieku no Latvijas galda tenisa federācijas (LGTF) reitinga -pirmā piecdesmitnieka. Tas nozīmē, ka šīs sacensībās iezīmējās ar augstu kvalitātes zīmi. Bet, pirmo reizi Valsts policijas koledžu šogad pārstāvēja kadeti, darbinieki (M.Rupeiks, J.Lipskis, M.Liepa, K.Bačka un L.Kasparoviča), kam šīs galda tenisa sacensības bija pirmais pārbaudījums. Veterānu konkurencē no VPK spēlēja I.Urbāns. Patīkami pārsteidza M.Ribakovs, kas izcīnīja 3.vietu, un, inviduālajā vērtējumā izcīnīja medaļu. Visi dalībnieki cīnījās un darīja visu, ko varēja un, protams, nesa punktus komandu ieskaitē, kas vainagojās ar trešo vietu komandu vērtējumā!

 

Sacensību rezultātu protokols >>>

Sacensību rezultāti >>>

Foto galerija >>>

 

Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas koledžas
Sporta katedras docente
Aldona Homiča
aldona.homicakoledza.vp.gov.lv

 

 

Valsts policijas koledža izcīna 2.vietu Valsts robežsardzes koledžas sacensībās „Sadraudzības kauss 2015”

Publicēts 2015.gada 13.februārī

2015.gada 11.februārī notika Valsts robežsardzes koledžas sacensības „Sadraudzības kauss 2015” (turpmāk - sacensības). Šajās sacensībās piedalījās Valsts robežsardzes koledža (turpmāk – VRK), Valsts policijas koledžas (turpmāk – Koledža), Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža (turpmāk – UCAK) un Rēzeknes augstskola.

Sacensību programmā ietilpa septiņi sporta veidi: minifutbols, volejbols, florbols, iedzīšanas stafete, basketbola soda metieni vadībai, basketbola soda metieni un trīspunktu metieni komandu dalībniekiem.

Pirms sacensībām komandas izlozēja kārtas numurus ar kādiem startēs sacensībās.

Sacensības sākās ar basketbola soda metieniem un trīspunktu metieniem, kuros divu minūšu laikā bija jāsamet pēc iespējas vairāk punktu. Tikai par vienu punktu zaudējot 2.vietai, Koledža izcīnīja 3.vietu.

Dienas kārtībā nākošais sporta veids bija minifutbols. Koledža pirmajā pusfināla cīņā, par tikšanu finālā, stājās pretī Valsts robežsardzes komandai un, atdodot daudz spēka, sīvā cīņā tomēr piekāpās Valsts robežsardzes komandai, un turpināja cīņu par 3.vietu, kur sacentās ar UCAK komandu, kura, savukārt, otrā pusfināla cīņā piekāpās Rēzeknes augstskolai. Koledža pierādīja, ka ir cienīgs pretinieks jebkurai no sacensību komandām un izcīnīja godpilno 3.vietu.

Paralēli minifutbola sacensībām notika arī šautriņu mešanas un florbola metienu sacensības. Koledža abos sporta veidos izcīnīja 3.vietu.

Tālāk komandas gatavojās volejbola sacensībām, kur otrajā pusfināla cīņā Koledžai pretim stājās VRK. Pēc sarūgtinājumu minifutbolā Koledžas volejbola komanda vēlējās izcīnīt 1. vietu šajās sacensībās. Spēle ritēja punkts punktā - te vienai, te otrai komandai izvirzoties vadībā, bet tomēr cīņa noslēdzās par labu Koledžas volejbola komandai, kas izcīnīja vietu finālā, kur to jau gaidīja Rēzeknes augstskolas komanda, kas pirmajā pusfināla cīņā bija uzvarējusi UCAK. Fināla spēle izvērtās patiešām interesanta un ar daudziem skatītājiem baudāmiem spēles momentiem. Lai arī spēles rezultāts parādīja spēles gaitu, Koledžas volejbola komanda šajā cīņā parādīja savu noteikto raksturu un neatlaidību, izcīnot uzvaru volejbola sacensībās.

Pēdējas sporta veids bija iedzīšanas stafete, kur arī izšķīrās sacensību kopvērtējuma liktenis. Šajā stafetē Koledža sacentās paralēli ar Rēzeknes augstskolu un, uzrādot labāko laiku iedzīšanas stafetē, izcīnīja uzvaru pēdējā sacensību posmā. Jāpiemin, ka uzvaru nesošais rezultāts tika sasniegts pateicoties Koledžas kadetei- Dainai Karstā, viņas veiklībai un spējai atrast piemērotākos veidus kā ātrāk pievarēt distanci.

Sacensību kopvērtējumā, pēc septiņiem sporta veidiem, Koledža ierindojās 2.vietā, pateicoties labajam startam iedzīšanas stafetē. Koledža piekāpās tikai VRK, kas izcīnīja 1.vietu sacensību kopvērtējumā, aiz sevis atstājot 3.vietā Rēzeknes augstskolu un 4.vietā UCAK.

Sacensību nolikums >>>

 

Paldies kadetiem par sagādātajām emocijām un veiksmi turpmākajās sporta gaitās!

 

Valsts policijas koledžas
Sporta katedra

Iepriekš publicēts 2015.gada 6.februārī

2015.gada 11.februārī Valsts robežsardzes koledža organizē sacensības „Sadraudzības kauss 2015”. Piedalīties šajos sporta svētkos ir uzaicināti arī Valsts policijas koledžas sportisti.

Bez jau minētajām mācību iestādēm, sacensībās startēs arī Rēzeknes augstskola, kā arī Ugunsdzēsības un civilās aizsardzības koledža, tātad kopā 4 komandas.

Sacensību programmā ir iekļauti šādi sporta veidi: telpu futbols, volejbols, sacensības florbola metienos, iedzīšanas stafete, šautriņu mešana, basketbola soda metieni (vadībai), basketbola soda metieni un trīspunktu metieni (kadetiem).

Sporta katedra sadarbībā ar Studējošo domi un Kadetu nodaļu jau ir apzinājusi Valsts policijas koledžas sportistus, kuri piedalīsies sacensībās. Saplānoti arī sagatavošanās treniņi futbolistiem un volejbolistiem.

Sacensību nolikums >>>

 

Vēlot veiksmi sacensībās,
Valsts policijas koledžas
Sporta katedra 

 

 

"Varam cīnīties un varam spēlēt."

Publicēts 2015.gada 4.februārī

2015.gada 3.februārī Valsts policijas koledžas sporta zālē notika draudzības turnīrs basketbolā starp Nacionālās aizsardzības akadēmijas (turpmāk– NAA) un Valsts Policijas koledžas (turpmāk– VPK) kadetiem. Savā starpā vīriešu komandas jau tikās 2014.gada 3.decembrī un ar rezultātu 64:61- spēcīgāki bija NAA kadeti. Pirmo reizi šajā draudzības spēlē uz laukuma savā starpā cīnījās NAA kadeti  un VPK sieviešu komandas.

 

Šī turnīra mērķis - veicināt sadarbību starp Nacionālo aizsardzības akadēmiju un Valsts policijas koledžu. Kā arī noskaidrot pamatsastāvus basketbolā, kas Valsts policijas koledžu pārstāvēs VP sacensībās Daugavpilī 2.aprīlī (vīriešu komanda) un IeM sacensībās 10.aprīlī (sieviešu komanda) Rīgā.

 

VPK sieviešu komandā spēlēja:
M.Sondore, D. Karstā, A.Gricijus, A.Štila, H.Lieķe, S.Brūkle, L.Aleksejeva, E.Matroze.

Ar rezultātu (47:29) šoreiz pārākas bija VPK kadetes. Protams, spēle nebija vienkārša. Sākumā likās tāds kā apjukums laukumā? Meitenes nevarēja sadalīt pozīcijas. Presingu un spēles spēku sākumā bija paņēmušas NAA kadetes! Bet, galotnē, trešajā puslaikā kadetes saņēmās un biežās maiņas komandā nostiprināja pozīcijas, un tika veikts spēles izrāviens. Neapšaubāmās līderes (D.Karstā, M.Sondore, A.Gricjus) VPK komandā arī beidzot saspēlējās un rezultātā visai komandai izcīnīja skaistu uzvaru!  
VPK vīriešu komandā spēlēja:
D.R.Dancis, U.Ķinķeris, R.Zvejnieks, P.Zvirgzdiņ&scaro


Latvijas čempions, kadets Aleksandrs Arhipovs! (atvērt šeit)Jekaterīna Meļehova un Jānis Mūrmanis izcīna uzvaras Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas Spartakiādes sacensībās tuvcīņā! (atvērt šeit)Tiesību katedras lektors Edmunds Freimanis izcīna 2.vietu Latvijas čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus (atvērt šeit)Spēka trīscīņa (atvērt šeit)Galda tenisa sacensības (atvērt šeit)Valsts policijas koledžas grupu skrējiens par godu Policijas dienai! (atvērt šeit)Basketbolā ar rezultātu 64:61 uzvaru izcīna Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadeti (atvērt šeit)Dmitrijs Fedosejenkovs – Latvijas čempions!!! (atvērt šeit)Tiesību katedras lektors Edmunds Freimanis izcīna 2.vietu Latvijas čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus (atvērt šeit)Dzintars Lācis – uzrāda labus rezultātus spēka trīscīņā! (atvērt šeit)Latvijas čempionātā spēka trīscīņā piedalījās kadets Aleksandrs Arhipovs (atvērt šeit)Valsts policijas koledžas basketbola turnīrā vīriešiem uzvaru izcīna 17 P grupa (atvērt šeit)Valsts policijas koledžas telpu futbola turnīrā sievietēm uzvaru izcīna 6 A grupa (atvērt šeit)Lielisks starts Valsts policijas Spartakiādes sacensībās futbolā telpās (atvērt šeit)Par A.Maslova sasniegumiem (atvērt šeit)Sporta katedra organizē Tuvcīņas semināru personāla apmācības speciālistiem (atvērt šeit)Valsts policijas koledžas telpu futbola turnīrā vīriešiem uzvaru izcīna 16 P grupa (atvērt šeit)Valsts policijas darbinieks Anatolijs Macuks Frankfurtes maratonā laboja personisko rekordu (atvērt šeit)Dāvis Klints izcīna sudraba medaļu 4.Baltijas Starptautiskajā čempionātā Pankration cīņā (atvērt šeit)"Augstu rezultātu sasniegšana nav iedomājama bez ilgu gadu nopietna un neatlaidīga treniņa." (atvērt šeit)"Skriešanas sezona vēl nav beigusies un turpinu gatavoties!" (atvērt šeit)Svaru stieņa spiešana guļus: izcīnīta kārtējā uzvara Latvijas kausa posmā! (atvērt šeit)Noslēdzies Valsts policijas koledžas telpu futbola grupu turnīrs vīriešiem (atvērt šeit)Valsts policijas koledžas telpu futbola sacensības sievietēm (atvērt šeit)Valsts policijas koledžas 2014.gada telpu futbola sacensību kalendārs (atvērt šeit)Aizritējusi Valsts policijas koledžas ikgadējā Sporta diena (atvērt šeit)II. vieta Valsts policijas spartakiādes sacensībās - vieglatlētikas krosā! (atvērt šeit)Valsts policijas koledžas sacensības „Rudens kross” (atvērt šeit)Valsts policijas koledžas jaunā sporta sacensību sezona ir klāt! (atvērt šeit)