d-1.jpg d-2.jpg d-3.jpg d-4.jpg d-5.jpg d-6.jpg
Sākums   > Struktūrvienības   > Latgales filiāle   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

2019.GADA 10.OKTOBRĪ DAUGAVPILĪ NOTIKA VALSTS POLICIJAS KOLEDŽAS LATGALES FILIĀLES 10 GADU JUBILEJAI VELTĪTS PASĀKUMS

Publicēts 2019.gada 14.oktobrī

    2006.gadā ar Ministru kabineta rīkojumu tika izveidota Valsts policijas koledža, kas pārņēma kādreizējās Policijas skolas funkcijas un turpina gatavot policijas darbiniekus profesionālajam dienestam Valsts policijā, bet 2009.gada 1.oktobrī tika izveidota Valsts policijas koledžas Latgales filiāle, kurā tiek īstenotas pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas „Policijas darbs” nepilna laika neklātienes studijas.

Vairāk informācijas var apskatīt šeit >>>

 


 

Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas koledžas Latgales filiāles
vadītāja Inese Boluža


 

2018.gada 21.septembrī notika Valsts policijas koledžas Latgales filiāles piektais izlaidums

Publicēts 2018.gada 28.septembrī

   

2018.gada 21.septembrī, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes telpās, Komandanta ielā 7, Daugavpilī, notika Valsts policijas koledžas Latgales filiāles  izlaiduma svinības, kurās piedalījās Valsts policijas darbinieki, absolventi, viesi un atbalstītāji.

Šogad, Valsts policijas koledžas Latgales filiālē, pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas „Policijas darbs”  nepilna laika neklātienes studijas absolvēja 11 absolventi, kuri savu turpmāko dienestu turpinās virsnieku amatos.

Vairāk informācijas var apskatīt šeit >>>

 

Pateicamies par dalību un atbalstu!
 

Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas koledžas
Latgales filiāles vadītāja
Inese Boluža


STARPTAUTISKĀ DARBA SANĀKSME DAUGAVPILĪ

Publicēts 2018.gada 28.martā

    Saskaņā ar 2016.gada 9.jūnijā parakstīto protokolu Nr.802 par sadarbību starp Valsts policijas koledžu un Lietuvas Republikas Utenas apgabala policijas komisariāta pārvaldi, kas paredz pieredzes un policistu mācību labākās prakses apmaiņu, kā arī kopīgu iniciatīvu projektu īstenošanā, 2018.gada 23.martā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes telpās, Komandanta ielā 7, Daugavpilī, notika starptautiskā darba sanāksme. Sanāksmē piedalījās Valsts policijas koledžas delegācija, kuru vadīja Valsts policijas koledžas direktora pienākumu izpildītāja D.Tarāne, Lietuvas Republikas Utenas apgabala policijas komisariāta pārvaldes delegācija, kuru vadīja  Utenas apgabala policijas komisariāta pārvaldes priekšnieks V.Vaiškūnas, kā arī tika Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāvji un Valsts robežsardzes koledžas kolēģi.

Vairāk informācijas var apskatīt šeit >>>


 

Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas koledžas
Latgales filiāles vadītāja p.i.
Jurijs Fjodorovs       


 

 

STUDĒJOŠO UN DOCĒTĀJU ZINĀTNISKI – PĒTNIECISKĀ KONFERENCE VALSTS POLICIJAS KOLEDŽAS LATGALES FILIĀLĒ

Publicēts 2018.gada 5.februārī

   

2018.gada 1.februārī Valsts policijas koledžā, turpinot tradīciju, kā arī Valsts policijas 100.gadskārtas ietvaros, notika Koledžas Latgales filiāles docētāju un pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas “Policijas darbs” nepilna laika neklātienes grupu zinātniski – pētnieciskā konference, kas tika veltīta Latvijas valsts simtgadei un aktuālām tiesību piemērošanas problēmām policijas darbā. Šajā konferencē uzstājās docētāji un studējošie, prezentējot savus referātus par aktuālākajām tiesību problēmām.

Kopumā tika nolasīti referāti par desmit pieteiktajām tēmām.

Atsevišķas tēmas raisīja spraigas diskusijas, piemēram, Valsts policijas koledžas Latgales filiāles docenta Valda Voina prezentētais referāts “Globālā apdraudējuma ietekme uz publisko pasākumu norisi Latvijā”, kā arī LF 2017 5N grupas pārstāvju Vadima Koroļķeviča, Jevgēnija Bondareca, Viktorijas Jurčenko, Māra Lipšāna un Liānas Skerškānes ierosinājumi par tēmu: “Kriminālprocesa likuma termina “Kriminālvajāšana” aizvietošana ar terminiem “Krimināluzraudzība” vai “Kriminālā uzraudzība””.

Konferences dalībnieki bija pievērsuši īpašu uzmanību tēmu aktualitātei, ieguldot nozīmīgu darbu un paplašinot šī pasākuma dalībnieku un klausītāju zināšanu, kā arī interešu loku.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas koledžas
Latgales filiāles vadītāja
Inese Boluža        


 

SADRAUDZĪBAS SPORTA SACENSĪBU “DRAUDZĪBAS STAFETE - 2017” DAUGAVPILĪ

Publicēts 2018.gada 24.janvārī

   

2018.gada 22.janvārī Valsts policijas koledžas Latgales filiālē, turpinot tradīciju, kā arī Valsts policijas 100.gadskārtas ietvaros, notika Koledžas Latgales filiāles docētāju, pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas “Policijas darbs” nepilna laika neklātienes grupu un Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonu basketbola turnīrs, ar nolūku veicināt studējošo fiziskās sagatavotības attīstību un kopības garu. Kopumā piedalījās četras komandas. Trīs komandas veidoja Valsts policijas koledžas Latgales filiālē studējošie, un viena komanda sastāvēja no docētājiem un Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonām.

 

Sacensības notika sīvā konkurencē. Trešo vietu izcīnīja Valsts policijas Koledžas LF 2017 5N grupas komanda, otro vietu – Valsts policijas Koledžas LF 2015 4N grupas komanda, bet pirmās vietas ieguvēji ir Valsts policijas koledžas LF 2016 4N grupas komanda.

 

Paldies dalībniekiem, turnīra tiesnesim un atbalstītājiem par sacensību un pozitīva azarta garu!

 

Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas koledžas
Latgales filiāles vadītāja
Inese Boluža        


 

LIELĀ TALKA DAUGAVPILĪ

Publicēts 2017.gada 15.maijā

   

2017.gada 21.aprīlī Valsts policijas koledžas Latgales filiāle, sadarbībā ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas darbiniekiem piedalījās talkā.

Tika sakopts Daugavas krasta posms, kas atrodas pilsētas teritorijā, iepretī Cietoksnim.

Bijām pozitīvi uzlādēti, lai arī lija lietus, sniga sniegs un plosījās vējš.

Kopā talkas laikā piepildījām 10 baltos maisus, atradām milzu televizoru. 

Sargāsim mūsu upi! Tās krastus nedrīkst šādi piegružot, jo mēs esam dabas daļa!

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas

Latgales filiāles vadītāja

Inese Boluža


 

SADRAUDZĪBAS SPORTA SACENSĪBU “DRAUDZĪBAS STAFETE - 2017” DAUGAVPILĪ

Publicēts 2017.gada 15.maijā

   

2017.gada 27.aprīlī Valsts policijas koledžas Latgales filiāle, sadarbībā ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkni, organizēja sadraudzības sporta sacensības “Draudzības stafete - 2017”. Pasākuma mērķis bija nostiprināt Koledžas Latgales filiāles docētāju sadarbību ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbiniekiem, kā arī veicināt izpratni par veselīgu dzīvesveidu.

Pasākumā piedalījās 8 komandas. 6 komandas tika komplektētas no Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkņa nodaļu darbiniekiem, bet 2 komandas ir sadarbības partneri, proti, Daugavpils Pašvaldības policijas pārstāvji un Zemessardzes 34.Artilērijas bataljona pārstāvji. Savukārt Koledžas Latgales filiāles amatpersonas (Koledžas Latgales filiāles vadītāja Inese Boluža un lektors Jurijs Fjodorovs) bija šo sacensību galvenie organizatori un tiesneši

          Sacensības notika sīvā konkurencē. Trešo vietu izcīnīja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkņa Rietumu nodaļas komanda, otro vietu – Kriminālpolicijas nodaļas komanda “Operi”, bet pirmās vietas ieguvēji ir Sēlijas iecirkņa komanda.

 

Paldies dalībniekiem, tiesnešiem un atbalstītājiem par sacensību garu!

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas

Latgales filiāles vadītāja

Inese Boluža


Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonu dalība mācībās „Šaušanas tehnika ar triecienšauteni”

Publicēts 2017.gada 9.maijā

   

2017.gada 13.aprīlī Valsts robežsardzes koledžas apmācību poligona „Janapole” šautuvē Čornajas pagastā, Rēzeknes novadā, notiks Valsts policijas amatpersonām paredzētas mācības „Šaušanas tehnika ar triecienšauteni”.

Mācības vadīja Vilis Patmalnieks, Valsts policijas koledžas Policijas tiesību katedras personāla apmācības speciālists.

Mācību dalībnieku vidū bija vērojama nedalīta interese un atsaucība, izpildot šaušanas vingrinājumus.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas

Latgales filiāles vadītāja

Inese Boluža


 

Pieredzes apmaiņas pasākums Valsts policijas koledžas Latgales filiālē

Publicēts 2017.gada 28.februārī

   

2017.gada 24.februārī, plkst.15:30, Valsts policijas koledžas Latgales filiālē Vaļņu ielā 27, Daugavpilī, notika studējošo, izglītojamo un docētāju pieredzes apmaiņas pasākums, kas veltīts policijas darba problēmām. Tika prezentēti 32 referāti, kā arī notika diskusijas.

 

Pasākuma dalībnieku prezentācijas aptvēra plašu policijas darba problēmu klāstu. Pirmo vietu sīvā konkurencē ieguva Valsts policijas koledžas pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas “Policijas darbs” nepilna laika neklātienes LF 2015 3N grupas studējošā Inta Romanovska, kas prezentēja referātu “Japončiki”: bīstamākā banda Latvijas vēsturē. Krimināllietas anatomija. Otro vietu izcīnīja LF 2014 2 N grupas studējošais Jevgeņijs Tretjakovs, nolasot referātu par tēmu “Patruļdienests Latvijā, tā attīstības iespējas”.

Savukārt trešo vietu ieguva Valsts policijas koledžas arodizglītības programma "Policijas darbs" neklātienes grupas LF 2016 5 AN izglītojamā Aleksandra Matule, kas uzstājās ar referātu par tēmu “Operatīvās vadības struktūrvienības darba organizācijas praktiskās problēmas”.

Pateicamies visiem dalībniekiem par atsaucību un ceram, ka šāda veida pasākumi kļūs par tradīciju.


 

 

Publicēts 2017.gada 23.februārī

2017.gada 24.februārī, plkst.15:30, Valsts policijas koledžas Latgales filiālē Vaļņu ielā 27, Daugavpilī, notiks studējošo, izglītojamo un docētāju pieredzes apmaiņas pasākums, kas veltīts policijas darba problēmām. Tiks prezentēti 32 referāti, kā arī notiks diskusijas.

 

Informāciju sagatavoja:  

Valsts policijas koledžas
Latgales filiāles vadītāja
  Inese Boluža

 


 

2016.gada 19.decembī Valsts policijas koledžas Latgales filiālē notika ikgadējā intelektuālās erudīcijas viktorīna „KAS? KUR? KAD?”

Publicēts 2016.gada 19.decembrī

        2016.gada 19.decembrī, turpinot tradīciju, Valsts policijas koledžas Latgales filiāles studējošajiem un docētājiem tika organizēta viktorīna „KAS? KUR? KAD”, kurā sacentās piecas komandas. Četras komandas veidoja Valsts policijas koledžas Latgales filiālē studējošie un izglītojamie, un viena komanda sastāvēja no docētājiem. Pasākumā piedalījās 65 personas. Viktorīna tika organizēta ar mērķi nostiprināt studējošo un pasniedzēju sadarbību, un tā ir guvusi plašu atsaucību dalībnieku vidū.

Jāatzīst, ka jautājumi (sevišķi pasniedzējiem) bija āķīgi un prasīja bagātīgu erudīcijas spektru, jo bija aptvertas visdažādākās jomas, sākot ar ģeogrāfiju un beidzot ar pasaules vēsturi. Spēles prieks bija patiess, un emocijas bangoja. Pasākuma atmosfēra bija pozitīva un humora caurvīta, un sīvā cīņā izcīnīto vietu sadalījums ir šāds:      

1) I vietu ieguva Valsts policijas koledžas Latgales filiāles pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā „Policijas darbs” studējošo LF 2014 2N grupa;

2) II vietu sīvā konkurencē izcīnīja Valsts policijas koledžas docētāji;

3) III vietu ieguva Valsts policijas koledžas Latgales filiāles pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā „Policijas darbs” studējošo LF 2016 4N grupa.

Apbalvoti tika visi, jo spēlē nav zaudētāju, zaudētājs ir tas, kas nekur nepiedalās.

Pateicamies studējošajiem un docētājiem par atsaucību un jauko kopābūšanu!

Valsts policijas koledžas Latgales filiāle novēl studējošajiem, izglītojamajiem un docētājiem priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu! Atcerieties: “Gribēt nozīmē varēt!” Dižais Rainis zināja, ko teica!

 

 

Informāciju sagatavoja:  

Valsts policijas koledžas
Latgales filiāles vadītāja
  Inese Boluža

 


 

2016.gada 16.septembrī notika Valsts policijas koledžas Latgales filiāles piektais izlaidums

Publicēts 2016.gada 19.septembrī

            

2016.gada 16.septembrī, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes telpās, Komandanta ielā 7, Daugavpilī, notika Valsts policijas koledžas Latgales filiāles ceturtā izlaiduma svinības, kurās piedalījās Valsts policijas darbinieki, absolventi, viesi un atbalstītāji.

Šogad, Valsts policijas koledžas Latgales filiālē, pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas „Policijas darbs”  nepilna laika neklātienes studijas absolvēja 20 absolventi, kuri savu turpmāko dienestu turpinās virsnieku amatos.

Pirmo reizi Valsts policijas koledžas Latgales filiāles vēsturē līdztekus notika arī arodizglītības programmas „Policijas darbs” izlaidums. Šo programmu Valsts policijas koledžas Latgales filiālē absolvēja 12 absolventi, iegūstot nepieciešamo izglītību dienesta pienākumu turpmākajai pildīšanai.

Abu programmu absolventi uzrādīja augstas sekmes un pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas „Policijas darbs”  nepilna laika neklātienes absolventi Dzintra Delvere un Rihards Jermalovičs tika apbalvoti ar Valsts policijas koledžas apbalvojumu “Pateicība”.

Attiecīgi arodizglītības programmas “Policijas darbs” (neklātiene) absolventi Kaspars Strods un Aivars Smirnovs, šajā programmā tika atzīti par labākajiem un arī apbalvoti ar Valsts policijas koledžas apbalvojumu “Pateicība”.

 

 

Valsts policijas koledžas direktors Rauls Kviesītis, par labām un teicamām sekmēm, apbalvoja studējošos, novēlot panākumus un izturību.

Pateicamies par dalību un atbalstu!

 

 

Informāciju sagatavoja:  

Valsts policijas koledžas
Latgales filiāles vadītāja
  Inese Boluža

 


 

 

 

Karjeras izglītības diena Rēzeknē

Publicēts 2016.gada 26.aprīlī

        2016.gada 22.aprīlī Rēzeknes 5.vidusskolā, Rūpnīcas ielā 11, Rēzeknē notika karjeras izglītības pasākums, kurā piedalījās Valsts policijas koledžas un Valsts policijas Latgales reģiona policijas pārvaldes Rēzeknes iecirkņa pārstāvji, un Valsts robežsardzes koledžas pārstāvji. Klausītāju loks bija 60 skolēni.

          Valsts policijas koledžas darbinieki Inese Boluža un Jurijs Fjodorovs, sadarbībā ar Valsts policijas Latgales reģiona policijas pārvaldes Rēzeknes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas 2.iecirkņa priekšnieku Aldi Saukānu, stāstīja par studiju iespējām Valsts policijas koledžā, kā arī policista darba ikdienu. Valsts policijas koledžas un Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbinieki uzsvēra, ka policista ikdienā galvenā loma ir faktiem, pierādījumiem un argumentācijai. Apskatei bija pieejami policijas darbā izmantojamie speclīdzekļi, kā arī dažādi bukleti gan par studiju norisi Valsts policijas koledžā, gan par Valsts policijas sabiedriskajām aktivitātēm. Savukārt Valsts robežsardzes koledžas īstenoja arī paraugdemonstrējumus ar dienesta suni, kas izraisīja sajūsmu visos klātesošajos.

          Skolnieku atsaucība bija liela, tika uzdots daudz jautājumu gan par studiju iespējām Valsts policijas koledžā un Valsts robežsardzes koledžā, gan par drošības jautājumiem un iespēju sadarboties ar policiju.

          Valsts policijas koledža ar Rēzeknes 5.vidusskolu ir noslēgusi sadarbības līgumu, un cer šīs skolas audzēkņus redzēt Valsts policijas koledžas kadetu rindās.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas koledžas Latgales filiāles vadītāja Inese Boluža


 

 

 

Karjeras izglītības diena Daugavpilī

Publicēts 2016.gada 1.aprīlī

        2016.gada 31.martā Daugavpils 12.vidusskolā, Kauņas ielā 8, Daugavpilī, notika karjeras izglītības pasākums, kurā piedalījās Valsts policijas koledžas un Valsts policijas Latgales reģiona policijas pārvaldes pārstāvji, Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas darbinieki, kā arī Valsts robežsardzes koledžas un Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes pārstāvji. Klausītāju loks bija 120 vidusskolnieki.

          Valsts policijas koledžas darbinieki Inese Boluža un Jurijs Fjodorovs, sadarbībā ar Valsts policijas Latgales reģiona policijas pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas vecāko inspektori Inesi Snarsku un Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Patruļdienesta rotas darbiniekiem Valdi Stašuli un Dmitriju Fedotovu, stāstīja par studiju iespējām Valsts policijas koledžā, kā arī policista darba ikdienu. Valsts policijas koledžas un Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbinieki uzsvēra, ka policista ikdienā galvenā loma ir faktiem, pierādījumiem un argumentācijai. Apskatei bija pieejami policijas darbā izmantojamie ieroči un speclīdzekļi, kā arī dažādi bukleti gan par studiju norisi Valsts policijas koledžā, gan par Valsts policijas sabiedriskajām aktivitātēm. Arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas direktora vietnieks V.Students prezentēja studiju iespējas. Savukārt Valsts robežsardzes koledžas un Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes pārstāvji pēc sava stāstījuma īstenoja arī paraugdemonstrējumus ar dienesta suņiem, kas izraisīja sajūsmu visos klātesošajos.

          Skolnieku atsaucība bija liela, tika uzdots daudz jautājumu gan par studiju iespējām Valsts policijas koledžā, gan par drošības jautājumiem un iespēju sadarboties ar policiju.

          Valsts policijas koledžas un Valsts policijas Latgales reģiona policijas pārvaldes cieša sadarbība ar Daugavpils 12.vidusskolu turpinās jau piecus gadus, un šajā laikā skolā ir realizēti dažādi drošības pasākumi, vienmēr gūstot atsaucību skolnieku un viņu vecāku vidū.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas koledžas Latgales filiāles vadītāja Inese Boluža


 

 

Valsts policijas koledžas Latgales filiālē notiek kvalifikācijas eksāmens Valsts policijas koledžas
arodizglītības programmā „Policijas darbs” (neklātiene)

Publicēts 2015.gada 9.jūnijā

No 2015.gada 8.jūnija līdz 2015.gada 9.jūnijam Valsts policijas koledžas Latgales filiālē Vaļņu ielā 27, Daugavpilī notiek kvalifikācijas eksāmens Valsts policijas koledžas arodizglītības programmā „Policijas darbs” (neklātiene).

Profesionālās kvalifikācijas eksāmens sastāv no vairākām daļām un ir sarežģīts. Policijas darbinieku zināšanas tiek pārbaudītas gan krimināltiesībās, gan policijas tiesībās un kriminālprocesa tiesībās, gan pirmās palīdzības sniegšanā un praktiskās šaušanas iemaņu demonstrēšanā, kā arī kriminālistikā. Eksāmena gaita tiek dokumentēta un tā spilgtākos mirkļus var apskatīt fotogalerijā.

Eksāmena norisi uzrauga stingra komisija, un galīgais vērtējums būs zināms 2015.gada 9.jūnijā, plkst.19:00.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas koledžas Latgales filiāles vadītāja Inese Boluža

   

Valsts policijas koledžas Latgales filiāles studējošo sporta sacensības

Publicēts 2015.gada 19.maijā

Valsts policijas koledžas popularizēšanai, kā arī veselīga dzīvesveida veicināšanai studējošo vidū un studējošo fiziskās attīstības līmeņa paaugstināšanai 2015.gada 16.maijā, Policijas sporta centrā (Daugavpils novadā, Medumu pagastā, Šķirstiņos) notika Valsts policijas koledžas Latgales filiāles studējošo un docētāju sporta sacensības. Kopumā sacensībās piedalījās 52 dalībnieki, veidojot 4 komandas.

          Sacensību programmā bija iekļautas volejbola, strītbola sacensības, kā arī apvidus skrējiens un stafete. Spītējot vējam un lietum, noritēja spraiga cīņa par labākās komandas titulu.

          Kopvērtējumā III vietu ieguva Valsts policijas koledžas Latgales filiāles docētāju komanda, II godalgoto vietu ieņēma Latgales filiāles 1.kurss, bet labākie bija I vietas ieguvēji – Valsts policijas koledžas Latgales filiāles 2.kursa studējošie.

          Savukārt aktīvākā dalībnieka tituls tika piešķirts Valsts policijas koledžas Latgales filiāles 2.kursā studējošajam Armandam Stankevičam.

          Valsts policijas koledžas vārdā izsakām pateicību visiem dalībniekiem un atbalstītājiem, jo sporta sacensību atmosfēra bija sirsnīga un pārsteigumu pilna.

       Uz tikšanos nākamgad!

 

Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas koledžas Latgales filiāles vadītāja Inese Boluža    


 

 

Valsts policijas koledžas Latgales filiāles darbinieki apmeklēja Daugavpils skolas

Publicēts 2014.gada 21.novembrī

2014.gada rudenī Valsts policijas koledžas Latgales filiāles darbinieki, sadarbībā ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļu, apmeklēja vairākas Daugavpils skolas, kur tikās ar  dažāda vecuma bērniem un viņu vecākiem, lai pārrunātu svarīgākos drošības jautājumus. Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja darbinieki mudināja skolu audzēkņus piedalīties Valsts policijas rīkotajā konkursā „Cits eksperiments”, bet Valsts policijas koledžas Latgales filiāles darbinieki stāstīja par narkotisko vielu destruktīvo ietekmi. Rudens pasākumu ietvaros Daugavpilī tika apmeklētas šādas skolas:

1) 18.09.2014. – Daugavpils Centra vidusskola;

2) 21.09.2014. – Daugavpils Saskaņas pamatskola;

3) 24.09.2014. – Daugavpils 12.vidusskola;

4) 29.09.2014. – Daugavpils Vienības pamatskola;

5) 02.10.2014. – Daugavpils 12.vidusskola;

6) 13.10.2014. – Saskaņas pamatskola;

7) 16.10.2014. - Daugavpils Vienības pamatskola;

8) 20.10.2014. – Daugavpils Valsts ģimnāzija;

9) 23.10.2014. - Daugavpils Centra vidusskola;

10) 30.10.2014. – Daugavpils 7.pamatskola;

11) 06.11.2014. – Daugavpils 12.vidusskola;

12) 12.11.2014. – Daugavpils 10.vidusskola;

13) 13.11.2014. – Daugavpils 9.vidusskola.

Interesi par policijas darbu noziedzības novēršanā un apkarošanā aktīvi izrādīja gan skolēni, gan vecāki, uzdodot daudz jautājumu. Savukārt skolu direktori un skolotāji uzsvēra sadarbības ar policiju nozīmi.

Tika veikts arī Valsts policijas koledžas popularizēšanas darbs visās Daugavpils vidusskolās, lai jaunatnei būtu interese par studijām Valsts policijas koledžā.

 

Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas koledžas Latgales filiāles vadītāja Inese Boluža