b-1.jpg b-2.jpg b-3.jpg b-4.jpg b-5.jpg b-6.jpg
Sākums   > Struktūrvienības   > Bibliotēka   > Pakalpojumi
 

Pakalpojumi

  • IZDEVUMU SAŅEMŠANA UN NODOŠANA

Iespieddarbi lasīšanai ārpus Bibliotēkas tiek izsniegti tikai reģistrētiem lietotājiem. Saskaņā ar Bibliotēkas lietošanas noteikumiem izdevumu lietošanas termiņš ir 30 dienas un ir iespējama tā pagarināšana. Netiek izsniegti iespieddarba pēdējie eksemplāri, kvalifikācijas darbi, retumu krājumā esoši materiāli, kā arī viena izdevuma vairāki eksemplāri.

  • ELEKTRONISKAIS KATALOGS

Bibliotēkas elektroniskajā katalogā iekļauta informācija par visiem krājumā esošajiem izdevumiem, kvalifikācijas darbiem (no 2013. gada) un atsevišķiem nozīmīgiem interneta resursiem.

  • ATTĀLINĀTA IZDEVUMU LIETOŠANAS TERMIŅA PAGARINĀŠANA, IESPIEDDARBU REZERVĒŠANA

Pakalpojumu nodrošina autorizētā datubāze ”Mana bibliotēka”, kura pieejama elektroniskā kataloga vietnē. Lai izmantotu datubāzes ”Mana bibliotēka” sniegtās iespējas, ir jāsaņem individuāls lietotājvārds un parole.

Izdevumu lietošanas termiņa pagarināšanu, iespieddarbu rezervēšanu  iespējams veikt arī rakstot uz bibliotēkas e-pastu: biblioteka@koledza.vp.gov.lv vai zvanot pa tālruni: 67219688.

  • DATORU UN INTERNETA PAKALPOJUMI

Bibliotēkas 20 datoros izmantojamas ofisa programmas, internets, datubāzes, pieejami elektroniskajā mācību vidē ievietotie materiāli. Iespējama pieslēgšanās bezvadu interneta tīklam WiFi.

  • MAKSAS PAKALPOJUMI (KOPĒŠANA, PRINTĒŠANA)

Maksas pakalpojumi tiek sniegti saskaņā ar Valsts policijas koledžas maksas pakalpojumu cenrādi (MK noteikumi Nr.256). Bibliotēkā tiek veikti bezskaidras naudas norēķini, izmantojot maksājumu termināli.

  • PAŠAPKALPOŠANĀS SKENĒŠANA

Pašapkalpošanās skenēšana iespieddarbiem un lapām (A4) ir bez maksas.

  • STARPBIBLIOTĒKU ABONEMENTS

Iespieddarbus, kuri nav Bibliotēkas krājumā, var pasūtīt no Latvijas Nacionālās bibliotēkas vai citām lielākajām zinātniskajām bibliotēkām, izmantojot Starpbibliotēku abonementa (SBA) pakalpojumus. Nepieciešamo informāciju jāmeklē Valsts nozīmes bibliotēku kopkatalogā un jāveic pieprasījums bibliotēkas e-pastā: biblioteka@koledza.vp.gov.lv. SBA pasūtītos izdevumus var saņemt 2-3 nedēļu laikā, tie netiek izsniegti līdzņemšanai, bet ir izmantojami tikai bibliotēkas lasītavā.

  • KONSULTĀCIJAS

Informāciju par bibliotēkas lietošanas noteikumiem, struktūru, krājumu, elektroniskajiem katalogiem, datubāzēm iespējams iegūt  klātienē (pēc pieraksta) vai attālināti, nosūtot pieprasījumu uz Bibliotēkas e-pastu.