d-1.jpg d-2.jpg d-3.jpg d-4.jpg d-5.jpg d-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Gads ir apskrējis kārtējo riņķi, un tūliņ pie durvīm klauvēs gada skaistākie un siltākie svētki, un nav patiesāku emociju par bērnu priecīgiem smiekliem. 2015. gada 11. novembris

Paziņojums! Pieteikšanās beigusies!

Šī gada pasākumam stāsts ir šāds - Latviešu Ziemassvētku rūķi - atbraucējiem Minioniem mācīs svinēt Ziemassvētkus Latviešu gaumē un tradīcijās.
Tāpēc arī pats nosaukums ir "Minionu Ziemassvētki Latviešu tradīciju noskaņās",  kā teikt Letiņu gaumē :)


Piedāvājam svētkos šobrīd tik populāro multfilmu varoņu, mazo dzelteno, žiperīgo un tik mīļo draugu rotaļu iestudējumu -

  "Minionu Ziemassvētki - Letiņu gaumē!"

"Minioni" ir sirsnīgi un aizkustinoši personāži. Viņi vēlas smieties, draudzēties, viens otru izjokot, daudz kustēties sevi un citus nodarbināt - tādēļ arī Ziemassvētku ballīte kopā ar Minioniem un Ziemassvētku rūķiem solās būt gana atraktīva un smieklu pilna.

Ieskata Video: https://www.youtube.com/watch?v=0tQRXl4nsww


Pasākuma norise plānota 3 dalās:

  1. Teatrāls priekšnesums -" Minionu Ziemassvētki" piedaloties diviem Lielajiem dzeltanajiem "Minioniem", Dāvanu rūķim un Ziemassvētku vecītim.
  2. Aktīvā daļa - Rotaļas, muzikālas spēles, dejas. (Programmas saturs paredzēts ņemot verā gan bērnu skaitu, gan vecuma grupu - lai interesanti iesaistīties ir visiem bērniem.) Ilgums līdz 45 min.
  3. Ziemassvētku saldo pārsteigumu - Dāvanu dalīšana kopā ar Ziemassvētku vecīti un Dāvanu Rūķi, un domājams,ka arī paši "Minioni" padalīs:).

Pasākums kopējās izmaksas no 1 (viena)  bērna ir 10,00 EURO, kurus varat iemaksāt Valsts policijas koledžā 310.kabinetā, pretī saņemot pasākuma biļeti.

Ņemot vērā iepriekšējos gados lielo interesi, tad šajā gadā piedāvājam  pasākumam trīs apmeklējuma laikus:
- 15.12.2015. plkst.10:30
- 15.12.2015. plkst.14:00
- 17.12.2015. plkst.12:00

Norises vieta: Nacionālās aizsardzības akadēmijas Tradīciju zāle, Ezermalas ielā 8a, Rīgā.