e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

VPK varoņu - kadetu dalība mācībās „Kadetu taka” 2015. gada 2. novembris

  1. gada 30.-31. oktobrī Nacionālo bruņoto spēku Ādažu mācību poligonā notika Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas Krīvu padomes rīkotās mācības „Kadetu taka 2015”, kurās piedalījās pārstāvji no septiņām Latvijas augstākās izglītības iestādēm, tai skaitā arī seši drosmīgi kadeti no Valsts policijas koledžas.

Mācības tika organizētas divas dienas, kuru laikā dalībniekiem bija jāveic dažādi uzdevumi, jāattīsta orientēšanas spējas un jāpilnveido sava fiziskā izturība.

Komandas darbs un saliedētība bija pamats veiksmīgai uzdevumu izpildei, un tas VPK komandai netrūka. Skriešana ar pilnām mugursomām pa meža stīgām, smilšu kalniem un krūmājiem, pelde ledainā ezerā, slēpņu ierīkošana, pārvietošanās izmantojot taktiku „uguns un kustība”, ievainoto aprūpe un pārvietošana, spēka un ātruma uzdevumi, „Trauksme” nakts vidū, skrējiens ar smilšu maisiem apkārt ezeram un izvairīšanās no pretinieka – tas ir tikai mazs ieskats tajā, ko VPK komanda piedzīvoja šajās divās dienās.

Liels paldies LNAA Krīvu padomei par sniegto iespēju piedalīties šāda veida pasākumā un PALDIES arī pašiem kadetiem, kas pārstāvēja VPK: Kristīnei Eidukai, Mārcim Skroderēnam, Jānim Kristapam Maurītim, Armandam Arājam, Pēterim Daukšim un Ernestam Juņajevam.

Kadeti ar nepacietību gaidīs nākamo gadu, lai atkal varētu izaicināt sevi un piedalīties šajās mācībās.