f-1.jpg f-2.jpg f-3.jpg f-4.jpg f-5.jpg f-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

2015. gada 22. oktobris

    2015.gada 15.oktobrī Valsts policijas koledža viesojās Ventspils 1.ģimnāzijā, kur norisinājās ''Karjeras dienas''.

     Pasākumu apmeklēja Ventspils 1.ģimnāzijas audzēkņi, kuri klātienē varēja vērot un iepazīties ar Valsts policijas koledžas darbību un virzieniem, kā arī vērot kinologu darbu, uzdot sev interesējošus jautājumus par kinologu darbību, apmācību un karjeras iespējām Valsts policijā.

      Valsts policijas koledžu pārstāvēja kadeti - Agnese Bērziņa, Kaspars Vīksna, Rihards Gerhards, Jekaterīna Meļehova, Vivita Zimba, Dins Rūdolfs Dancis, Uģis Ķiņķeris  un Valsts policijas koledžas Kadetu nodaļas vadītājs majors Māris Liepa.

      Valsts policijas koledžas kadeti Dins Rūdolfs Dancis un Uģis Ķiņķeris koordinēja interaktīvā šaušanas stenda darbību, kur savas iemaņas šaušanā izmēģināja liels skaits interesentu.

       Uzbrukuma atvairīšanas taktikas paņēmienus demonstrēja Valsts policijas koledžas kadeti Agnese Bērziņa, Jekaterīna Meļehova, Kaspars Vīksna un Rihards Gerhards. Ieinteresētajiem vērotājiem bija iespēja piedalīties un apgūt speciālos paņēmienus, krišanas tehniku un atbrīvošanos no satvērieniem, kā arī uzzināt par mācību norisi Valsts policijas koledžā.

      Savukārt, prasmes kriminālistikā demonstrēja Valsts policijas koledžas kadete Vivita Zimba. Ģimnāzijas audzēkņiem bija iespēja aplūkot kriminālista darba piederumus un izņemt pirkstu pēdu nospiedumus.

Pasākumu apmeklēja apmēram 100 Ventspils 1.ģimnāzijas audzēkņi. Fotogalerija >>>