d-1.jpg d-2.jpg d-3.jpg d-4.jpg d-5.jpg d-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Sporta katedras personāla apmācības speciālists Andrejs Maslovs kļūst par London Open uzvarētāju Starptautiskajā brazīļu Džiu-Džitsu IBJJF čempionātā 2015. gada 21. oktobris

Valsts policijas koledžas Sporta katedras personāla apmācības speciālists Andrejs Maslovs 2015.gada 17. – 18.oktobrī startēja atklātajā Starptautiskajā brazīļu Džiu-Džitsu IBJJF čempionātā (London FAll International Open Jiu-Jitsu IBJJF Championship), kas norisinājās Londonā, Lielbritānijā.

Master-2 grupā Andrejs trīs cīņu rezultātā palika nepārspēts, iegūstot ZELTA medaļu svara kategorijā līdz 82,3 kg. A.Maslova  pretinieki bija Itālijas, Brazīlijas un Lielbritānijas sportisti, kuri tika uzvarēti pirms cīņas laika beigām ar sāpju un žņaugšanas paņēmieniem. Pēc sacensībām A.Maslovs sekmīgi nokārtoja eksāmenu un saņēma brazīļu Džiu-Džitsu ZILO jostu.

          Brazīļu Džiu Džitsu – ir kaujas māksla un starptautiska sporta cīņa, kuras pamatā ir cīņa parterī, kā arī sāpju paņēmieni un žņaugšanas paņēmieni. Atšķirībā no citiem cīņas veidiem cīkstoņi pie pirmās izdevības cenšas nogāzt pretinieku zemē, un tieši tur norit galvenās darbības. Cīņas laikā nepietiek ar veiksmīgu metienu, pretinieka nolikšanu uz lāpstiņām vai noturēšanu uz grīdas. Nepieciešams panākt, lai pretinieks padodas pēc tam, kad ir satverts žņaugšanas vai sāpju paņēmienā.

          Apsveicam Andreju Maslovu ar teicamo panākumu un novēlam sekmīgi sagatavoties un startēt pasaules čempionātā 2016.gada maijā, kas norisināsies Amerikas Savienotajās Valstīs!