b-1.jpg b-2.jpg b-3.jpg b-4.jpg b-5.jpg b-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

E.Freimanis kļūst par Baltijas čempionu svara stieņa spiešanā guļus (vecuma grupā 40 – 45 gadi) 2015. gada 12. oktobris

Pagājušās nedēļas nogalē (10.un 11.oktobrī) Dobelē norisinājās Baltijas valstu čempionāts spēka trīscīņā, kā arī atsevišķā šī sporta disciplīnā – svaru stieņa spiešanā guļus WPC (World Powerlifting Congress) versijā.

10.oktobra sacensību programma paredzēja spēcīgāko sportistu noskaidrošanu spēka trīscīņā – pietupienos ar svaru stieni uz pleciem, svaru stieņa spiešanā guļus un svaru stieņa vilkmē no zemes. Savukārt 11.oktobrī notika sacensības atsevišķā sporta disciplīnā – svaru stieņa spiešanā guļus, kurās piedalījās Valsts policijas koledžas Tiesību katedras lektors Edmunds Freimanis.

Trešajā piegājienā E.Freimanim tehnisku kļūdu dēļ neizdevās guļus uzspiest 160 kg smagu svaru stieni, tomēr, kā vēlāk izrādījās, viņam pietika ar otrajā piegājienā 150 kg smaga svaru stieņa pievarēšanu, lai vecuma grupā 40 – 45 gadi, svara kategorijā līdz 110 kg izcīnītu uzvaru! Tādējādi Edmunds Freimanis otro gadu pēc kārtas izcīnīja Baltijas čempiona titulu savā vecuma un svara kategorijā!!!

          Jāapsveic sportists ar šo lielisko sasniegumu, kā arī jānovēl sekmīgi piedalīties paredzētajās sacensībās WPC Pasaules čempionātā, kas norisināsies novembrī Portugālē.