b-1.jpg b-2.jpg b-3.jpg b-4.jpg b-5.jpg b-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

2015. gada 30. septembris

                                          

                                   Valsts policijas koledžas

                                                                       IV Starptautiskā zinātniskā konference

                 “Moderno tehnoloģiju izmantošana tiesībaizsardzības institūciju darbā un to darbinieku izglītošanā"

 

 

2015.gadā no 6. līdz 7.oktobrim Valsts policijas koledžā veiksmīgi norisinājās IV Starptautiskā zinātniskā konference "Moderno tehnoloģiju izmantošana tiesībaizsardzības institūciju darbā un  to darbinieku izglītošanā”.

Konference tika organizēta ar mērķi veicināt pētnieciskā darba kvalitāti un dažādas pozitīvās pieredzes apguvi.

Konferences pētījumu tematika bija saistīta ar moderno tehnoloģiju iespēju izpēti un tās izmantošanu tiesībsargājošo iestāžu darbā.

Konferences laikā tika apspriesti jautājumi, kas skar moderno tehnoloģiju izmantošanu tiesībaizsardzības institūciju darbā, jaunāko tehnoloģiju izmantošanas iespējas Latvijā, Baltijas jūras valstu reģionā, un Eiropā kopumā, kā arī moderno tehnoloģiju izmantošanu tiesībaizsardzības institūciju darbinieku izglītošanā.

Konference tika organizēta divās daļās. Pirmajā daļā ar jaunrades darbiem uzstājās 39 konferences dalībnieki no Latvijas un Ukrainas. Otrajā daļā savus pētījumus prezentēja studējošie no Valsts policijas koledžas un Valsts robežsardzes koledžas, kuri uz šo brīdi apgūst civilo aizsardzību un drošību.

Konferences pirmo daļu moderēja labi visiem pazīstams Latvijas Ārpolitikas institūta asociēts pētnieks Mārtiņš Daugulis, kurš veicināja dalībnieku aktīvās diskusijas un padziļinātu izpratni par tematiku kopumā.

Konferenci ar uzrunām atklāja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis un Valsts policijas koledžas direktora vietnieks Māris Riekstiņš.

Katram konferences dalībniekam tika pasniegts sertifikāts par dalību, kā arī Valsts policijas koledžas IV Starptautiskās zinātniskās konferences rakstu krājums.

 

Esam pateicīgi par lielu atsaucību gan dalībnieku vidū, gan klausītāju vidū. Un uz drīzu redzēšanos Valsts policijas koledžas V Starptautiskajā zinātniskajā konferencē!

Bildes 6.10.2015. >>>
Bildes 7.10.2015. >>>