d-1.jpg d-2.jpg d-3.jpg d-4.jpg d-5.jpg d-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

2015. gada 22. septembris

VPK kadeti ciemojas Valsts robežsardzes koledžā

 

2015.gada 17.septembrī, Valsts policijas koledžas (VPK) Studējošo pašpārvalde (SP) kopā ar citiem aktīviem kadetiem devās uz Rēzekni, lai piedalītos sadraudzības pasākumā, kuru organizēja Valsts robežsardzes koledža (VRK). Pasākumā piedalījās arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža (UCAK) un Rēzeknes augstskola (RA). Sadraudzības pasākuma mērķis bija veicināt izpratni par VRK darbību un funkcijām, attīstīt sadarbību, veikt informācijas un pieredzes apmaiņu starp izglītības iestāžu studējošajiem un Studējošo pašpārvaldēm.

Katrai no iepriekš minētajām koledžām bija dots uzdevums prezentēt savu mācību iestādi: īsi izklāstīt iestādes vēsturi, iepazīstināt ar studiju programmām, izglītības iespējām un sabiedrisko dzīvi. Pēc izglītības iestāžu prezentācijām sekoja neliela ekskursija pa VRK teritoriju un kinologu paraugdemonstrējumi. Turpinājumā norisinājās sporta aktivitātes jauktās komandās, katrai izglītības iestādei bija uzdots sagatavot savu posmu. Kopīgi sportojot un, aktīvi pavadot laiku, pienāca vakars un kopā ar UCAK un VRK studējošajiem VPK kadeti devās uz VRK taktisko mācību poligonu, kur koledžu kadeti tika iepazīstināti ar šautuvi un apmācību poligonu. Vakara turpinājumā sekoja sarunas pie ugunskura, kuru laikā tika pārrunāta koledžu Studējošo pašpārvalžu sadarbība un apmaiņa ar dažādiem iespaidiem par savas profesijas apguvi. Plkst.22:30 visi kadeti jau devās gulēt, jo bija jāievēro kazarmu režīms.

Otrā diena sākās ar lustīgu rīta rosmi, sportiskāko komandu apbalvošanu un pateicības vārdiem, suvenīriem. Pasākuma noslēgumā RA Studējošo pašpārvaldes pārstāvi kadetus izveda interesantā ekskursijā pa RA jaunajām telpām un laboratorijām, kā arī sniedza iespēju aplūkot Rēzeknes pilsētas sabiedriskos un kultūras objektus.

Viens no svarīgākajiem sadraudzības pasākuma mērķiem bija attīstīt sportiskuma un komandas garu, vienotības sajūtu, atjautīgumu un humora izjūtu studējošo vidū. Dzirdot kadetu atsauksmes, uzskatām, ka pasākums bija tiešām izdevies un esam izveidojuši saikni ar citām Iekšlietu ministrijas koledžām. Tāpēc sirsnīgi pateicamies VPK par šo pasākumu un ceram, ka sadarbība pēc šī pasākuma neapstāsies, bet gan aizvien vairāk attīstīsies.

 

VPK Studējošo pašpārvalde