Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs

Arhīvs

Valsts policijas koledžas komanda izcīnīja 1.vietu VP krosā! 2015. gada 18. septembris

2015.gada 18.septembrī Rīgā, Šmerļa trasē notika jau tradicionālās Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas spartakiādes sacensības vieglatlētikas krosā. Komandu vērtējumā Valsts policijas koledžas (turpmāk– VPK) komanda izcīnīja 1.vietu. Dalību šajās sacensībās arī pieteica: Valsts PCA, VP Kurzemes RP, VP Rīgas RP, VP Zemgales RP, VP Latgales RP, VP Vidzemes RP komandas.

Valsts policijas koledžas komanda startēja šādā sastāvā:

Kadetu nodaļas kadeti: Līga Girgensone 17K, Baiba Ažušele 9AK, Paula Zviedre 13AK, Vivita Zimba 17K, Pauls Ārents 7P, Sergejs Afoņins 14AK, Nauris Kapteinis 12AK, Aleksandrs Sadovins 12AK, Kaspars Vīksna 18K, Kristaps Jānis-Maurītis 11AK. Piedalījās arī VPK darbinieki: Nodrošinājuma nodaļas vecākā inspektore I.Dzelme, Sporta katedras lektors R.Hvesko, Kadetu nodaļas vadītājs M.Liepa.

Šogad VPK uzrādīja stabilu komandas sniegumu (rezultāti pielikumā), VPK komandu ieskaitē tika vērtēta labākā sieviete 1 km distancē, labākā veterāne-sieviete 1 km distancē, labākie četri rezultāti vīriešu konkurencē 3 km distancē un labākais veterāns 1 km distancē. Varam lepoties, ka mūsu VPK komandu šogad pārstāvēja Latvijas izlases dalībnieki L.Girgensone un P.Ārents, kas trasē šogad radīja skaistu intrigu cīņā par vietām. P.Ārents 3 km distanci pieveica ar rezultātu 8:42 (trases rekords) un izcīnīja 1.vietu, bet, L.Girgensone atkārtoja 2014.gada rezultātu 1 km distancē un  ar rezultātu 3:11  izcīnīja 2.vietu.  Sporta katedra saka paldies visai komandai, kas cīnījās, piedalījās un izcīnīja Valsts policijas koledžai augsto pirmo vietu!