b-1.jpg b-2.jpg b-3.jpg b-4.jpg b-5.jpg b-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

UZMANĪBU! Valsts policijas koledžas Sporta diena 2015. gada 8. septembris

Piektdien, 2015.gada 11.septembrī norisināsies Valsts policijas koledžas 2015.gada Sporta diena. Pulcēšanās uz Ierindas laukuma no plkst. 12.00. – 12.15.!

Šogad Sporta dienas pasākumu programmas ietvaros tiks organizētas sacensības 8 (astoņos) dažādos sporta veidos un disciplīnās – strītbolā, basketbola soda metienos, basketbola tālmetienos, mašīnas stumšanā, konkursā „Jautrais šahs”, stafetē dāmām, stafetē kungiem un jauktajā stafetē. Papildus tam, programmas ietvaros ir iekļauts Studējošo pašpārvaldes sagatavotais pārsteiguma konkurssJJJ!

Tik plašs sacensību spektrs iepriekšējos gados nav bijis. Turklāt šajā Sporta dienā akcents tiek likts uz to, lai sacensībās tiktu iesaistīts pēc iespējas lielāks dalībnieku skaits no mācību/studiju grupām. Tāpat arī paspēkoties ar kadetiem (atsevišķās disciplīnās) plāno Valsts policijas koledžas darbinieki un docētāji.

Kā liecina ikgadējā pieredze, Sporta diena ir viens no atraktīvākajiem, jautrākajiem un protams arī sportiskākajiem pasākumiem visas Koledžas Spartakiādes ietvaros! Līdz ar to sacensību dalībniekiem un līdzjutējiem jau no pašām pirmajām sacensību disciplīnām jābūt možā un jautrā noskaņojumā un visiem spēkiem jāatbalsta savējie!!!

Šogad visu sacensību veidu kopsummā noskaidrosim arī sportiskāko grupu, līdz ar to svarīga nozīme būs mācību/studiju grupu dalībai visos sporta veidos, lai kopvērtējumā ieņemtu augstāku vietu!

Pielikumā – Sporta dienas nolikums un norises gaita

           

ESI AKTĪVS, NEPALIEC MALĀ!!!