b-1.jpg b-2.jpg b-3.jpg b-4.jpg b-5.jpg b-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Studējošo pašpārvaldes kārtējais organizētais pasākums - KADETI VEIKSMĪGI UN POZITĪVI PIEVAR KOPĪGU TRENIŅU!!!! 2015. gada 4. septembris

Noteikti esat dzirdējuši, ka vislabākais veids kā iepazīt cilvēku ir caur grūtībām. Tieši tāpēc, mēs, Valsts policijas koledžas Studējošo pašpārvalde kopā ar visdrosmīgākajiem kadetiem, pēdējo vasaras dienu nolēmām pavadīt Mežaparkā, kopīgi sportojot līdz pēdējo spēku izsīkumam un iepazīstot viens otru caur sportiskajām grūtībām, kopīgi pārvarot tās.

Šogad mūsu studējošo pulkam pievienojās 18K grupa, un par godu šiem sportiskajiem kadetiem saliedēšanas pasākums norisinājās Mežaparkā, kur četru lielisku treneru pavadībā, katrs kadets varēja izaicināt sevi un pārbaudīt savu fizisko sagatavotību.

Treniņš sākās plkst.17:00, kad no Valsts policijas koledžas teritorijas sportiskākie un atraktīvākie jaunie policisti kopā ar treneri Armandu Oliņu raitā riksī devās uz Mežaparku, pievarot +3km un ik pa laikam pildot trenera vingrinājums.

Trenera pavadībā kadeti iesildījās un bija gatavi treniņa galvenajai daļai – tām sauktajām grūtībām, tikai sportiskā, ļoti intensīvā un kadetiem, pavisam jaunā sporta veida izpausmē CROSSFIT vingrinājumiem. Zinot to, ka Latvijā Crossfit nav plaši pazīstams – tad definīcija var skanēt šādi: mainīgs augstas intensitātes funkcionāls treniņš.

Crossfit Jelgava treneri (Dāvis Lapiņš, Rolands Rajeckis un Dairis Putniņš) sportot gribētājus sadalīja divās grupās. Vienai grupai treniņš vairāk balstījās uz individuālo gribasspēku, savukārt otras grupas darbs tika balstīts uz partnera atbalstu un sadarbību, kas arī kadetiem ļāva iepazīt vienam otru.

Tas bija viens maksimāli sulīgs treniņš, no kadetiem tika izspiesti 100% un vēl nedaudz. Stīvums muskuļos jūtams vēl šodien, bet tas tikai nozīmē to, ka nekas nebija velti darīts un ka ir nepieciešams turpināt trenēties patstāvīgi ikdienā un, iespējams, atkārtot šo kopīgo treniņu vēlreiz!

Pateicamies mūsu atsaucīgajiem treneriem, kuri savu brīvo laiku veltīja mums, atbalstot un iedvesmojot ar paveikto!!!

Bildes var apskatīt šeit.