e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Valsts Policijas koledžas sporta aktivitātes Eiropas Sporta nedēļas laikā 2015. gada 31. augusts

Šogad ar Eiropas Komisijas atbalstu laika posmā no 07. – 13.septembrim notiks pirmā Eiropas Sporta nedēļa. Tās laikā Latvijā nedēļas garumā tiks organizētas sportiskas un veselīgam dzīvesveidam veltītas aktivitātes visdažādākajām mērķauditorijām. Eiropas Sporta nedēļa ir jauna Eiropas Komisijas iniciatīva, kas, lai veicinātu sportu un fiziskās aktivitātes, vienlaikus norisināsies 31 Eiropas valstī. Pasākumi Eiropas Sporta nedēļas ietvaros notiks gan izglītības iestādēs, gan dažādos uzņēmumos, sporta klubos un fitnesa centros – telpās un ārpus tām. Par Eiropas Sporta nedēļas vēstnesi Latvijā kļuvusi brīvās cīņas sportiste Anastasija Grigorjeva.

Vairāk informācijas par Eiropas sporta nedēļu var uzzināt mājas lapā: www.sportsvisiem.lv

Arī Valsts policijas koledža šīs nedēļas ietvaros, atbalstot minēto iniciatīvu, organizēs rudens krosa sacensības, kā arī Koledžas Sporta dienu! Šīs sacensības ir iekļautas Koledžas 2015./2016.mācību/studiju gada Spartakiādes programmā.

Rudens kross norisināsies 2015.gada 8.septembrī, Koledžas sporta laukumā no plkst.16.30. Sacensības notiks gan komandu (mācību/studiju grupas), gan individuālajā vērtējumā. Individuālajā vērtējumā rezultāti tiks vērtēti atsevišķi vīriešu un sieviešu konkurencē. Distances garums sievietēm – 1 kilometrs, vīriešiem – 3 kilometri (sacensību nolikums – pielikumā). Dalībnieku iepriekšējā pieteikšanās sacensībām līdz š.g. 7.septembrim plkst.16.30. Koledžas Sporta katedrā vai elektroniskā pieteikšanās uz e-pasta adresi – sports@vp.gov.lv.