a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Pirmo reizi Valsts policijas koledžas pastāvēšanas vēsturē Valsts policijas koledžas Kadetu nodaļas 17K grupas kadeti piedalījās Nacionālās aizsardzības akadēmijas rīkotajā militārā nometnē Ādažu poligonā. 2015. gada 11. augusts

 

2015.gadā no 3.augusta līdz 6.augustam Valsts policijas koledžas Kadetu nodaļas 17K  grupas kadeti studiju ietvaros piedalījās Nacionālās aizsardzības akadēmijas rīkotajā militārā nometnē Ādažu poligonā kopā ar Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadetiem.

Valsts policijas koledžas dalības mērķis militārā nometnē bija pilnveidot kadetu triecienšautenes AK 47 pielietošanu un izmantošanu, kā arī vispārējās fiziskās sagatavošanas uzlabošana.

Nacionālās aizsardzības akadēmijas pedagoģiskais personāls četru dienu garumā apmācīja kadetus lauku apstākļos droši rīkoties ar  triecienšauteni AK 47 un pilnveidot spēju trāpīt mērķī no 25 metru distances un 100 metru distances no pozīcijas guļus, no ceļa un stāvus. Papildus vēl tika apmācīti veikt triecienšautenes AK 47 izjaukšanu un salikšanu un tā tīrīšanu lauku apstākļos. 

Valsts policijas koledžas kadeti ir gandarīti par savu pilnveidi četru dienu garumā un vērtē šādu iespēju, kā lietderīgu un pat nepieciešamu praksi ikvienai Valsts policijas koledžas grupai mācību laikā.

Valsts policijas koledža izsaka pateicību Nacionālās aizsardzības akadēmijai par sadarbību un vienreizēju piedāvāto iespēju – aktīvu dalību militārajā nometnē.

Bildes var apskatīt šeit.