Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs

Arhīvs

Ar 19 K grupas uzvaru noslēgušās Valsts policijas koledžas Spartakiādes sacensības volejbolā. 2016. gada 23. decembris

Ar fināla četrinieka spēlēm noslēgušās mēnesi ilgušās Valsts policijas koledžas Spartakiādes sacensības volejbolā.

Sacensību reglaments paredzēja, ka atbilstoši izlozei vispirms notiek grupu turnīrs un pēc tā labākās divas komandas no katras grupas izveido pusfināla pārus.

No pirmās apakšgrupas fināla stadijā nokļuva 19 AK un 19 K2 grupu komandas, savukārt no otrās apakšgrupas labākās izrādījās 18 K un 19 K1 komandas.

Interesanta un spraiga cīņa izvērtās pirmajā pusfinālā, kur bija nepieciešams papildus sets, lai noskaidrotu uzvarētāju starp 19 AK un 18 K grupu volejbolistiem. Nedaudz meistarīgāka izrādījās 19 AK komanda, kura izšķirošajā setā no neveiksmīga sākuma (2:6) spēja „atgūties” un beigās izcīnīt uzvaru setā (15:11) un visā spēlē. Otrajā pusfinālā 19 K1 komanda jau no pašas spēles sākuma pārņēma iniciatīvu un salīdzinoši viegli pārspēja savus grupas biedrus 19 K2 komandu, abus setus uzvarot ar identisku rezultātu 21:12.

Spēlē par 3.vietu 19 K2 komanda abu setu sākumā vēl spēja izrādīt cienīgu pretspēli, taču no abu setu vidus 18 K grupas volejbolisti ar Arturu Zubkovu priekšgalā pilnībā pārņēma iniciatīvu un pārliecinoši izcīnīja bronzas medaļas (21:15; 21:13).

Fināla spēle skatītājus pārliecināja, ka Koledžā studē labi volejbolisti, par ko liecināja gan netveramas serves, gan uzbrukumi no dažādām zonām, gan lieliskas kombinācijas uz pašaizliedzīga cīņa aizsardzībā. Pirmā seta ievadā nedaudz veiksmīgāk sāka 19 AK komanda, izvirzoties vadībā 6:3, taču tas nebija uz ilgu laiku, jo 19 K studenti ar Karlīnas Krīgales servēm panāca neizšķirtu 7:7. Papildus tam jau pie rezultāta 10:10 – sešus punktus pēc kārtas servējot, guva viens no Koledžas izlases komandas līderiem Andris Sīlis, kuram sekmīgi palīdzēja arī Pēteris Daukšis un citi komandas biedri. Ar to cīņa pirmajā setā praktiski bija galā – vēl 19:11 un finālā 21:14. Otro setu 19 K grupas komanda sāka vērienīgi – servējot 9 pēc kārtas punktus guva Pēteris Daukšis. Taču 19 AK kadeti, tomēr spēja saņemties un pierādīt, ka vietu finālā viņi ir godam nopelnījuši, panākot 11:12. Tomēr acīmredzot tas prasīja pārāk daudz spēka, turklāt 19 K studenti vājuma brīdi bija pārvarējuši un atkal ar Andra Sīļa servēm un pārējo komandas biedru sadarbību pārņēma iniciatīvu, uzvarot setā 21:16 un attiecīgi izcīnot uzvaru visā turnīrā.

Līdz ar to Koledžas Spartakiādes sacensības šogad ir beigušās. Sporta katedra novēl visiem sportisku un veselīgu nākamo gadu!