b-1.jpg b-2.jpg b-3.jpg b-4.jpg b-5.jpg b-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

2016.gada 19.decembī Valsts policijas koledžas Latgales filiālē notika ikgadējā intelektuālās erudīcijas viktorīna „KAS? KUR? KAD?” 2016. gada 19. decembris

2016.gada 20.decembrī, turpinot tradīciju, Valsts policijas koledžas Latgales filiāles studējošajiem un docētājiem tika organizēta viktorīna „KAS? KUR? KAD”, kurā sacentās piecas komandas. Četras komandas veidoja Valsts policijas koledžas Latgales filiālē studējošie un izglītojamie, un viena komanda sastāvēja no docētājiem. Pasākumā piedalījās 65 personas. Viktorīna tika organizēta ar mērķi nostiprināt studējošo un pasniedzēju sadarbību, un tā ir guvusi plašu atsaucību dalībnieku vidū.

Jāatzīst, ka jautājumi (sevišķi pasniedzējiem) bija āķīgi un prasīja bagātīgu erudīcijas spektru, jo bija aptvertas visdažādākās jomas, sākot ar ģeogrāfiju un beidzot ar pasaules vēsturi. Spēles prieks bija patiess, un emocijas bangoja. Pasākuma atmosfēra bija pozitīva un humora caurvīta, un sīvā cīņā izcīnīto vietu sadalījums ir šāds:      

1) I vietu ieguva Valsts policijas koledžas Latgales filiāles pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā „Policijas darbs” studējošo LF 2014 2N grupa;

2) II vietu sīvā konkurencē izcīnīja Valsts policijas koledžas docētāji;

3) III vietu ieguva Valsts policijas koledžas Latgales filiāles pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā „Policijas darbs” studējošo LF 2016 4N grupa.

Apbalvoti tika visi, jo spēlē nav zaudētāju, zaudētājs ir tas, kas nekur nepiedalās.

Pateicamies studējošajiem un docētājiem par atsaucību un jauko kopābūšanu!

Valsts policijas koledžas Latgales filiāle novēl studējošajiem, izglītojamajiem un docētājiem priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu! Atcerieties: “Gribēt nozīmē varēt!” Dižais Rainis zināja, ko teica!

Fotogalerija >>>


Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas

Latgales filiāles vadītāja

Inese Boluža