a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Sadarbības skolu vizīte Valsts policijas koledžā 2016. gada 28. novembris

23.11.2016. pie mums Valsts policijas koledžā (turpmāk-Koledža) viesojās septiņu izglītības iestāžu 10.-12. klašu izglītojamie, ar kurām Koledžai ir noslēgti sadarbības līgumi. Pasākuma mērķis bija sniegt iespēju šo izglītības iestāžu izglītojamajiem iepazīt Koledžu un kadetu ikdienu.
Pasākumu ar uzrunu atklāja Valsts policijas direktors pulkvedis Rauls Kviesītis. Pasākuma dalībnieki tika iepazīstināti ar studiju iespējām Koledžā, kā arī izmēģinājuma kārtā tika piedāvāta iespēja izpildīt iestājpārbaudījumu eksāmenu: Vērīguma un atmiņas testu.
Koledžas Sporta katedra bija sagatavojusi paraugdemonstrējumus uzbrukuma atvairīšanas un aizsardzības taktikā. Lielu jauniešu uzmanību piesaistīja arī Valsts policijas koledžas dienesta suns Endi, kas parādīja savas spējas, izpildot kinologu komandas.
Pasākuma izskaņā sadaloties grupās izglītojamajiem bija iespēja apmeklēt Kriminālistikas muzeja ekspozīciju, poligonu, bibliotēku, kā arī interaktīvajā stendā pārbaudīt savas šaušanas prasmes, vērot kā notiek pirkstu pēdu izņemšana notikumu vietā un tikties ar Koledžas studējošo pašpārvaldi.
Pasākums noslēdzās ar Kadetu nodaļas vadītāja majora Māra Liepas pasākuma dalībnieku nostādīšanu ierindā, kam sekoja atvadu uzruna un kopīga foto uzņemšana.

Fotogalerija >>>