a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Valsts policijas koledža piedalījās Lāčplēša dienas svinīgajos pasākumos 2016. gada 15. novembris

2016.gada 11.novembrī Valsts policijas koledža piedalījās Lāčplēša dienas svinīgajos pasākumos.
Piemiņas pasākumi sākās plkst.: 9:00 ar Ekumenisko dievkalpojumu Doma baznīcā. Dievkalpojuma laikā, pieminot Latvijas brīvības cīņās kritušos, kā arī lūdzoties par tiem, kas tagad aizsargā mūsu valsti, par mieru un brīvību mūsu zemē, klātesošos uzrunāja Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs.
Pēc dievkalpojuma visi devās uz Rīgas Brāļu kapiem, kur notika ziedu vainagu nolikšanas ceremonija pie pulkveža Oskara Kalpaka pieminekļa.
Plkst.:13:00 laukumā pie Brīvības pieminekļa varēja vērot Latvijas Republikas Nacionālo bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militāro parādi, kurā piedalijās arī Valsts policijas koledžas vienība majora M.Liepas vadībā. Militārā parāde tika atklāta ar Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzrunu. Valsts prezidents Raimonds Vējonis savā uzrunā sacīja, ka Latvija ir tik stipra, cik stipra ir mūsu katra vēlme to aizstāvēt.
Augstākās amatpersonas savos apsveikumos Lāčplēša dienā aicināja atcerēties par karavīriem, kuri atdeva savas dzīvības par Latviju, kā arī godināt tos, kuri tagad sargā valsts drošību.

Fotogalerija >>>