f-1.jpg f-2.jpg f-3.jpg f-4.jpg f-5.jpg f-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Nakts volejbolā uzvaru izcīna mūsu kadetes! 2016. gada 7. novembris

Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde jau atkal apvienoja spēkus ar Nacionālo aizsardzības akadēmiju un kopīgi organizēja pludmales volejbola nakts turnīru, kas norisinājās 4. un 5. novembrī Olimpiskā sporta centra  “0-Sands” sporta hallē. Turnīrā savā starpā sacentās augstskolu komandas.

Līdzīgi kā pagājušo gadu, arī šogad turnīrs norisinājās naktī no plkst. 22.00 līdz 04.00 rītā. Pirmajā vakarā tika izspēlētas spēles apakšgrupās, bet nākamajā vakarā – finālspēles, kurās tika noskaidrota labākā augstskola pludmales volejbolā.  Sacensībās varēja piedalīties studenti no visām augstskolām, taču komandu skaits no katras augstskolas bija ierobežots. Valsts policijas koledžas komandu (turpmāk –VPK) pārstāvēja kadetes –sieviešu duelis  Karlīna Krīgale (19K grupa) un Anna Diāna Jansone (19AK grupa). Dāmām tika pieteiktas 11 komandas, kuras tika sadalītas 2 apakšgrupās (spēles līdz 10 min.). Finālspēle notika līdz 2 setu uzvarai un līdz 15 punktiem. Mūsu kadetes finālspēlē ar rezultātu 2:0 pārspēja LLU komandu, un rezultātā 1. Vieta!

Sieviešu komandu vērtējumā: 1. vieta VPK komandai-Karlīna Krīgale un Anna Diāna Jansone 2.vieta LLU komandai,3.vieta LU komandai.

Savukārt no puišiem VPK pārstāvēja Pēteris Daukšis (19K grupa) un Juris Sēnelis (19AK grupa). Mūsu puišiem tik labi negāja. Kopā bija 22 komandas, sadalītas 4 apakšgrupās. Puišu apakšgrupā bija 6 komandas. Vīru duelis vienu spēli uzvarēja, vienu neizšķirts nospēlēja, viena bija tehniskā uzvara, jo pretinieki neieradās, un divas spēles zaudēja. Līdz ar to no apakšgrupas neizgāja.

Apsveicam kadetus un vēlam tā turpināt!

>>> Nolikums

>>> Bildes

 

Informāciju sagatavoja

Sporta katedras docente

Aldona Homiča