b-1.jpg b-2.jpg b-3.jpg b-4.jpg b-5.jpg b-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Notikusi PIRMĀ Valsts policijas koledžas ABSOLVENTU BALLE 2016. gada 3. novembris

2016.gada 28.oktobrī Valsts policijas koledžas (turpmāk - Koledža) Studējošo pašpārvalde (turpmāk – SD), svinot Koledžas 10 gadu jubileju, pirmo reizi rīkoja Absolventu balli, kas norisinājās Koledžā, Ezermalas ielā 8a, Rīgā.

Uz pasākumu tika aicināti Koledžas 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības klātienes un neklātienes grupu absolventi.

Pasākuma oficiālo daļu vadīja SP priekšsēdētāja Ieva Ose un SP bijušais priekšsēdētājs, nu jau topošais absolvents, Andris Krompāns. Svētku uzrunu un iedvesmojošus vārdus teica gan Koledžas direktora vietniece Dina Tarāne, gan Kadetu nodaļas vecākā inspektore Natālija Zeltiņa. Pasākuma laikā viesus priecēja Belindas Remeses un Koledžas kadetes, arī topošās absolventes, Alises Ozolas duets.

Pēc pasākuma oficiālās daļas, viesi tikai aicināti apskatīt uzlabotās un jaunizveidotās Koledžas telpas. Tā bija lieliska iespēja absolventiem uzzināt, kas ir Koledžā mainījies, ticis uzlabots un izveidots no jauna pēc Koledžas absolvēšanas. Kā vienu no pozitīvākajām pārmaiņām, absolventi uzskatīja jaunizveidoto taktikas poligonu, kurā kadetiem mācību nolūkos ir dota iespēja veikt notikumu vietas apskati, iejusties policijas darbinieka lomā un sastapties ar policijas darbinieka ikdienu.

Pēc ekskursijas, pasākums turpinājās neoficiālā gaisotnē. Absolventi varēja satikt viens otru, aprunāties, nodibināt jaunus kontaktus un jauki pavadīt vakaru.

Par muzikālo pavadījumu vakara gaitā rūpējās grupa “Līdzsvars”. Balles laikā tika rīkotas gan dažādas aktivitātes, gan nomināciju izspēle, kā arī dalītas pateicības.  Visa pasākuma laikā viesu acīs bija redzams neviltots prieks par atkal satikšanos un iespēju būt kopā. Lai vai kā, bet ieguvēji bija visi, kas apmeklēja pasākumu, jo bija iespēja dalīties pieredzē, atjaunot savstarpējos kontaktus, kā arī izsmieties par darbiem un nedarbiem studiju gados. Paldies, ka pagodinājāt Koledžu ar savu klātbūtni.

Liels paldies Latvijas Iekšlietu Darbinieku Arodbiedrībai (LIDA) par atbalstu pasākuma organizēšanā.

Uz tikšanos!

Fotogalerija >>>