c-1.jpg c-2.jpg c-3.jpg c-4.jpg c-5.jpg c-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Valsts policijas koledža noslēdz sadarbības līgumus ar Vācijas Publiskās pārvaldes, policijas un justīcijas profesionālās augstskolu (Gistrova, Mēklenburga – Priekšpomerānija, Vācija) 2016. gada 21. oktobris

No 2016.gada 10.oktobra līdz 16.oktobrim Valsts policijas koledžas (turpmāk – Koledža) direktors Rauls Kviesītis un direktora vietnieks Māris Riekstiņš piedalījās Vācijas Publiskās pārvaldes, policijas un justīcijas profesionālās augstskolas (turpmāk – Augstskola) rīkotajā sadarbības partneru sanāksmē un Augstskolas 25 gadu jubilejas svinīgajā pasākumā.

Augstskolas 25 gadu jubilejas svinīgais pasākums norisinājās 2016.gada 13.oktobrī, kurā piedalījās pārstāvji no Koledžas (Rīga, Latvija), Igaunijas Drošības zinātņu akadēmijas (Tallina, Igaunija), Lietuvas Policijas skolas (Kauņa, Lietuva), Dānijas Valsts policijas skolas un koledžas (Kopenhāgena, Dānija), Norvēģijas Policijas universitātes koledžas (Oslo un Būdē, Norvēģija), Ukrainas Nacionālās valsts pārvaldes akadēmijas reģionālais institūta (Odesa un Ļvova, Ukraina).

Vizītes laikā tika piedāvāta iespēja hospitēt (novērotāju statusā) praktiskās nodarbības angļu valodā, vispārējā un speciālajā fiziskajā sagatavotībā un šaušanā, kā arī notika pārrunas par savstarpējās sadarbības un izglītojamo (kadetu) pieredzes apmaiņas iespējām.

2016.gada 14.oktobrī notika Augstskolas un Koledžas oficiālā divpusējā sanāksme, kuras laikā tika izskatīts, saskaņots un parakstīts Eiropas Savienības Erasmus+ programmas pamatdarbības KA1 akadēmiskā personāla apmaiņas (mobilitātes) līgums, kā arī līgums starp Augstskolu un Koledžu par izglītojamo (kadetu) apmaiņas (mobilitātes) plānošanu, organizēšanu un nodrošināšanu “Starptautiskā studentu nedēļa” ietvarā.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Olga Aņikoviča

Valsts policijas koledžas

Tiesību zinātnes un projektu pārvaldības katedras

Vecākā inspektore

E-mail: olga.anikovica@koledza.vp.gov.lv