c-1.jpg c-2.jpg c-3.jpg c-4.jpg c-5.jpg c-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

KADETIFIKĀCIJAS PASĀKUMS VALSTS POLICIJAS KOLEDŽĀ 2016. gada 19. oktobris

2016.gada 14.oktobrī Valsts policijas koledžā (turpmāk – VPK ) norisinājās ikgadējs VPK Arodīzglītības programmas “Policijas darbs” grupu Kadetifikācijas pasākums. Šogad VPK Studējošo pašpārvalde (turpmāk - SP) nolēma organizēt iesvētības “Halloween” rudenīgajās noskaņās. Līdz ar to katrai dalībnieku grupai bija noteikts attiecīgs ģērbšanās stils. Pirms iesvētībām, grupu vecākie izlozēja kādu no šausmu filmu tēliem, kas bija jāatspogļo apģērbā. Iesvētību dienā pēc plkst 16:00 VPK teritorijā varēja manīt vilkačus, ļaunos klaunus, mūmijas, vampīrus, spokus un zombijus.

Iesvētības tika atklātas plkst 17:00 VPK Ierindas laukumā ar SP pārstāvju vadīto ierindu. Visi dalībnieki tika iepazīstināti ar kārtību, kādā norisināsies pasākums un izdalītas kartes, pēc kurām orientēties izpildot uzdevumus. SP, novēlot veiksmi jauniem kadetiem, deva startu spocīgajām iesvētībām, pēc kā, kadetu grupas, devās uz saviem kontrolpunktiem izpildīt uzdevumus.

Kadetiem bija sagatavoti 6 posmi: “Palīdzi raganai”, “Slīkoņa flauta”, ”Velna advokāti”, “Elles apļi”, “Izgriez sev draugu” un “Vilkaču ala’’. Katrā no posmiem kadetiem tika pārbaudītas dažādas iemaņas. Galvenokārt, kadetiem bija jāpielieto fizisks spēks, prāts, attapība, radošums, atjautība, taču komandas darbs bija pats nozīmīgākais, jo iesvētību pasākuma mērķis bija saliedēt jaunizveidotās grupas.

Pēc iesvētību pēdējā posma, grupas tika sapulcētas VPK Konferenču zālē, svinīgā VPK kadetu zvēresta došanai. Pēc tam tika paziņoti un apbalvoti uzvarētāji, kas ieguva augstāko punktu skaitu par visiem veiktajiem uzdevumiem kopumā.

Godalgotās vietas ieguva:

1.vieta - 18AK grupa;

2.vieta - 17AK grupa;

3.vieta - 16AK grupa.

Tāpat tika vērtēts grupu radošums, jo tērpu izveide nav viegls darbs. Visoriģinālākā un pievilcīgākā grupa, kura spēja visspilgtāk attēlot izlozētos personāžus, tika apbalvoti nominācijā “Skaistākie VPK mošķi”. To ieguva 19AK grupa.

Pasākuma noslēguma daļā, plkst. 21:00, Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas Tradīciju zālē, Brāļu Puncuļu mūzikas pavadībā jauniesvētītie kadeti varēja atslābināties no iesvētībām un cienāties ar mielastu, kas tika sarūpēts ar atbalstītāju – SIA ”Pērnes L”, SIA “Rubeņi” un kompānijas “REDBULL” palīdzību, kā arī ar VPK SP sarūpēto pārsteigumu. Galdus greznoja iesvētību posmā izgrebtie ķirbji, kurus grupas ļoti rūpīgi un ar lielu komandas sadarbību veidoja, lai viņu ķirbis ir pats oriģinālākais. Ballē piedalījās arī viesi no Latvijas Universitātes un Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas, kuri bija patīkami pārsteigti par pasākumu, kā arī par kadetu radošumu un atsaucību.

Dejojot un baudot vakaru, tika aizvadīts pirmais VPK SP organizētais VPK saliedēšanas pasākums.

Liels paldies par atbalstu un sadarbību VPK SP aktīvistiem, VPK virsniekiem, Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijai par atbalstu un palīdzību pasākuma organizēšanā, kā arī iekvienam, kas pasākumu apmeklēja.

VPK SP izsaka pateicību pasākuma atbalstītājiem: SIA ”Pērnes L”, SIA “Rubeņi”, kompānijai “REDBULL”, SIA “Pbtelpa”, “ESCAPEROOM”, A/S “Rīgas Dzirnavnieks”.

 

Fotogalerija >>>