Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs

Arhīvs

Noslēdzies Valsts policijas koledžas turnīrs telpu futbolā 2016. gada 14. oktobris

Ar 19 K grupas uzvaru noslēgušās Valsts policijas koledžas Spartakiādes sacensības telpu futbolā vīriešiem.

Saskaņā ar sacensību reglamentu, vispirms tika izspēlēti grupu turnīri, nosakot labākās komandas, kuras izspēlēja savstarpējās spēles par godalgoto trijnieku.

Trešo vietu izcīnīja 21 AK grupa, kura sīvā cīņā piekāpās 18 K un 19 K grupu komandām, attiecīgi ar rezultātu 2:4 un 2:7. Līdz ar to zelta medaļu liktenis izšķīrās 18 K un 19 K futbolistu starpā. Tā kā 19 K grupas komanda ar labāku vārtu attiecību bija uzvarējusi 21 AK komandu, tad 18 K grupai pēdējā spēlē bija obligāti jāuzvar.

Tomēr labāk iesāka 19 K komanda, pēc Viktora Maslobojeva rezultatīva sitiena izvirzoties vadībā. Šāds rezultāts noturējās gandrīz līdz puslaika beigām, kad 30 sekundes līdz pārtraukumam, izmantojot kļūdu aizsardzībā, Kaspars Šimkuss panāca 1:1. Vienlaikus jāsaka, ka Kaspars ar 14 gūtajiem vārtiem kļuva par turnīra rezultatīvāko spēlētāju.

Otrā puslaika sākumā noritēja spraiga un interesanta cīņa ar vārtu gūšanas iespējām abām komandām. 5 minūtes līdz spēles beigām K.Šimkus guva savus otros vārtus spēlē, taču 19 K grupas spēlētāji ar šādu situāciju nesamierinājās un vispirms Igors Zinkēvičs rezultātu izlīdzināja, bet pēc mirkļa, nodemonstrējot teicamu individuālo meistarību, Sandis Vārpiņš guva uzvaru nesošos vārtus. 18 K grupas centieni atspēlēties nedeva rezultātu, turklāt I.Zinkēvičs, gūdams savus otros vārtus, uzstādīja spēles gala rezultātu 4:2, kas attiecīgi nodrošināja 19 K grupai uzvaru visā turnīrā!

Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts 19 grupas kadets Sandis Vārpiņš, kurš ne tikai guva izšķirošos vārtus finālspēlē, bet radīja arī ļoti daudz vārtu gūšanas iespējas saviem partneriem visa turnīra garumā!!!

19 K grupas sastāvs – S.Vārpiņš, V.Maslobojevs, J.Korziņins, R.Gaveika, I.Zinkēvičs, T.Lakins, P.Daukšis, S.Afoņkins un R.Safonovs.