c-1.jpg c-2.jpg c-3.jpg c-4.jpg c-5.jpg c-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Iekšlietu ministrijas 2015. GADA SPORTA SEZONAS NOSLĒGUMA SACENSĪBAS KANDAVĀ 2015. gada 9. jūnijs

Valsts Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā 5. un 6.jūnijā notika Iekšlietu ministrijas 2015. gada sporta sezonas noslēguma sacensības, kurās piedalījās 34 komandas, kuras tika sadalītas IV grupās. Arī Valsts policijas koledžas komanda bija starp dalībniecēm un tika iekļauta I grupā kopā ar:

  • Drošības policijas komandu;
  • Valsts robežsardzes komandu;
  • VP Rīgas RP komandu;
  • VUGD – Rīga komandu;
  • Rīgas pašvaldības policijas komandu;
  • VP Centrālā aparāta komandu;
  • Reģiona pašvaldības policijas komandu;
  • VUGD – Kurzeme komandu.

Kā pirmie cīņā 5. jūnijā plkst.13.00 devās mūsu futbolisti, kuri izrādīja cienīgu pretestību un pat bija iespējas tikt pusfinālā un turpināt cīņu pargodalgotām vietām, bet mazliet nepaveicās un nācās samierināties ar 6.vietu.

Kā nākamie mūs iepriecināja volejbolisti, kuri neskatoties uz pirmajā spēlē piedzīvoto zaudējumu, spēja reabilitēties un tikt finālā, kur pretī stājās jau kuru gadu neuzveicama Drošības policijas (DP) komanda. Cīņa izvērtās pavisam sīva un tikai pašās beigās DP ņemot talkā pa iepriekšējiem gadiem iekrāto psiholoģisko sportisko noturību izrāva tik svarīgus 2 punktus, kas deva viņiem uzvaru visā cīņā. Bet te ir jāpiemin, ka Valsts policijas koledža nevis zaudēja un palika II vietā, bet gan izcīnīja godalgoto augsto II vietu. 

Plkst.18:00 mūs priecēja sagatavotie Pasākuma dalībnieku komandu priekšnesumi – uzvedumi. Valsts policijas koledža prezentēja sevi kā 6-ie, priekšnesums tika pavadīts ar skaļiem aplausiem un ovācijām, kas nesa apkārtējiem pozitīvas emocijas.

Jautri pavadot nakti telšu pilsētiņā un lustīgi dejojot Zaļumballē, 6.jūnijā jau plkst.9:00 uz starta devās mūsu strītbola komanda, uz kuru tika liktas ļoti lielas cerības, bet iespējams te var pieminēt, ka veicās stiprākajam, jo trijās pirmajās cīņās beigu daļā līdz ar fināl-svilpi pēc vienāda scenārija cīņas beidzās ar -1 un diemžēl tas nedeva izredzes tiks augstāk par 5 vietu. Cīņa par 5-o vietu bija principiāla cīņa, kur Valsts policijas koledžas komanda neatstāja nekādas izredzes pretiniekiem. 

Nākamajā disciplīnā – virves vilkšanā Visu dalībnieku uzmanības centrā nokļuva Valsts policijas koledžas Daļā komanda, kuru pārstāvēja mūsu daiļavas – kadetes. Nevienam nav noslēpums, ka Valsts policijas koledža, diemžēl nespēj izrādīt nevienai dalībnieku komandai, jo vienkārši svara kategorijas pārāk atšķīrās J Līdz ar to Valsts policijas koledžas komanda parūpējās par pozitīvu un jautru auru šajā sporta veidā, kā arī saņēma Visu dalībnieku spēcīgu atbalstu un aplausus par uzdrīkstēšanos. 

Pēdējā sacensību disciplīnā – Kompleksā stafete Valsts policijas koledža kārtējo reizi bija pavisam tuvu līdz goda pjedestālam, mazliet pietrūka (jo vairākus posmus, kurus vajadzēja veikt vīriešu dzimuma pārstāvjiem, mums veica daiļā dzimuma pārstāves) un beigās 4-ā vieta. 

Rezultāti -1-  -2-

VIDEO >>>

BILDES >>>

PATEICAMIES VISIEM, kuri gan sportoja, gan atbalstīja, gan veica organizatoriska rakstura darbus un ceram un vēl labākiem rezultātiem nākamgad!!!