a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Valsts policijas koledžas „Sadraudzības kauss 2016” 2016. gada 20. septembris

Lai veicinātu sadarbības nostiprināšanos starp Valsts policijas koledžu, Latvijas Nacionālo aizsardzības akadēmiju (turpmāk – NAA), Valsts robežsardzes koledžu un Ugunsdzēsības un civilās aizsardzības koledžu (turpmāk – UCAK), š.g. 15.septembrī Sporta katedra organizēja sacensības „Sadraudzības kauss 2016” ar minēto augstskolu dalību. Sacensību mērķis bija arī nostiprināt kadetu vispārējo un speciālo fizisko sagatavotību, popularizēt veselīgu dzīvesveidu, veicināt sportiskās aktivitātes, kā arī sportiskas brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Sacensības norisinājās deviņos dažādos sporta veidos un disciplīnās: strītbols, pludmales volejbols, strītbola soda metieni, strītbola tālmetieni, vieglās automašīnas stumšana, stafete vīriešiem, stafete sievietēm, jauktā stafete un Valsts policijas koledžas studējošo pašpārvaldes organizētais konkurss.

Varbūt svarīgākais nebija tas, kurā vietā attiecīgā komanda ierindosies, bet gan draudzīgas un sportiskas gaisotnes radīšana, kas pilnā mērā arī izdevās, par ko saņēmām daudzus pateicības vārdus no sacensību dalībniekiem. Tomēr parēķinot visās disciplīnās ieņemtās vietas, kopsummā labākos rezultātus uzrādīja Valsts policijas koledžas komanda, kurai sīvu pretestību izrādīja UCAK studenti, izcīnot otro vietu, bet trešajā vietā ierindojās NAA komanda.

Paldies visiem sportistiem, līdzjutējiem un protams arī Sporta katedras personālam, kas organizēja un piedalījās “Sadraudzības kausā”.

 

Valsts policijas koledžas
Sporta katedra