a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

UZMANĪBU Valsts policijas koledžas Sporta diena 2016. gada 2. septembris

7.septembrī ar Valsts policijas koledžas Sporta dienu tiek uzsākta 2016./2017.mācību/studiju gada Koledžas Spartakiāde. Pulcēšanās uz Ierindas laukuma no plkst. 11.50. – 12.00.! Savukārt komandu pārstāvju organizatoriskajā sanāksmē 2016.gada 6.septembrī plkst.12.00. (Koledžas sporta zālē) norisinās izloze gan uz strītbola sacensībām, gan uz stafetēm u.c. disciplīnām. Sanāksmē arī pārrunāsim Sporta dienas norises gaitu un kārtību! Ar Sporta dienas nolikumu un scenāriju jau savlaicīgi var iepazīties, atverot šī raksta pielikumu.

Šogad Sporta dienas pasākumu programmas ietvaros tiks organizētas sacensības 8 (astoņos) dažādos sporta veidos un disciplīnās – strītbolā, basketbola soda metienos, basketbola tālmetienos, mašīnas stumšanā, vieglatlētikas krosā, stafetē dāmām, stafetē kungiem un jauktajā stafetē. Papildus tam, programmas ietvaros ir iekļauts Studējošo pašpārvaldes sagatavotais konkurss!

Sacensību laikā organizēsim vieglatlētikas krosu, lai vienlaikus ar labākās mācību/studiju grupas noskaidrošanu, tiktu atlasīti labākie un izturīgākie skrējēji un skrējējas, kas jau pēc nedēļas pārstāvēs Koledžu Valsts policijas Spartakiādes sacensībās!

Sporta dienas scenārijs un sporta disciplīnu veicamie laiki izstrādāti ar aprēķinu, lai sacensībās tiktu iesaistīts pēc iespējas lielāks dalībnieku skaits no mācību/studiju grupām. Tāpat arī paspēkoties ar kadetiem (atsevišķās disciplīnās) plāno Valsts policijas koledžas darbinieki un docētāji.

Kā liecina ikgadējā pieredze, Sporta diena ir viens no atraktīvākajiem, jautrākajiem un protams arī sportiskākajiem pasākumiem visas Koledžas Spartakiādes ietvaros! Līdz ar to sacensību dalībniekiem un līdzjutējiem jau no pašām pirmajām sacensību disciplīnām jābūt možā un jautrā noskaņojumā un visiem spēkiem jāatbalsta savējie!!!

Šogad visu sacensību veidu kopsummā noskaidrosim arī sportiskāko grupu, līdz ar to svarīga nozīme būs mācību/studiju grupu dalībai visos sporta veidos, lai kopvērtējumā ieņemtu augstāku vietu!

 

Pielikumā – Sporta dienas nolikums un norises gaita

         

Lai uzvar labākie!!!