b-1.jpg b-2.jpg b-3.jpg b-4.jpg b-5.jpg b-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

VALSTS POLICIJAS KOLEDŽAS, VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽAS UN UGUNSDZĒSĪBAS UN CIVILĀS AIZSARDZĪBAS KOLEDŽAS KADETU TAKTISKĀS MĀCĪBAS 2016. gada 26. jūlijs

Valsts policijas koledžā divas dienas no 20.07.-21.07.2016. norisinājās taktiskās mācības, kurās piedalījās Valsts policijas koledžas, Valsts robežsardzes koledžas un Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas kadeti. 

Mācību mērķis: veicināt Koledžas kadetu ar Valsts policijas, Valsts robežsardzes un Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta kompetenci, veicināt starpinstitucionālo sadarbību dienesta pienākumu izpildē.
          Mācību fabulas apraksts: robežsardzes amatpersonas (Imigrācijas kontroles postenis) veicot ārzemnieku ieceļošanas, uzturēšanās un izceļošanas imigrācijas kontroli, apstādina pārbaudei transportlīdzekli. Pārbaudes laikā notiek personu bēgšana, kā rezultātā divas personas tiek aizturētas, divas iekļūst ceļu satiksmes negadījumā. Notiek glābšanas darbi.

Visas iesaistītās personas ir apmierinātas ar paveikto mācībās. Un uzskata, ka mācību mērķis ir sasniegts.

Mācību izskaņā tika apspriesta iespēja šāda veida taktiskās mācības atkārtot Valsts robežsardzes koledžā vai Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā.

Valsts policijas koledža izsaka pateicību visiem iesaistītajiem par veiksmīgu taktisko mācību norisi!

Fotogalerija >>>

 

http://www.delfi.lv/news/national/politics/foto-pirmas-kopigas-iekslietu-dienestu-kadetu-macibas.d?id=47701387

https://intranet.vp.gov.lv/picture-gallery/pirmo-reizi-norisinajusas-iekslietu-dienestu-kadetu-kopigas-macibas

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/21.07.2016-dienas-zinas.id76655/