e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Valsts policijas koledžas 10 gadu jubilejas svinīgais pasākums 2016. gada 14. jūlijs

Par godu Valsts policijas koledžas 10 gadu pastāvēšanas jubilejai, 2016.gada 11.jūlijā plkst.12:00 Valsts policijas koledžā, Ezermalas ielā 8a, Rīgā, notika svinīgs pasākums, kurā kopumā piedalījās vairāk nekā 100 Koledžas darbinieki un lūgtie viesi.

Svinīgo pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja Iekšlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Evika Siliņa, Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis un viņa vietnieks Artis Velšš, Valsts policijas reģionu vadība, kā arī citi Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu vadītāji un lūgtie viesi. Tajā piedalījās arī Igaunijas policijas un robežsardzes koledžas direktors Priit Heinsoo un viņa vietnieks Maiko Martsik, un Lietuvas Policijas skolas direktora vietnieks Romas Oželis.

Par veiksmīgu sadarbību, sniegto ieguldījumu Koledžas attīstībā, policijas amatpersonu un kadetu mācību procesa organizēšanā un nodrošināšanā, kā arī sakarā ar Koledžas 10 gadu jubileju, tika pasniegti vairāk nekā 60 Iekšlietu ministrijas, Valsts policijas un Valsts policijas koledžas apbalvojumi.

Pasākuma laikā pirmo reizi plašākai publikai tika deminstrēta 2016.gadā uzņemtā dokumentālā īsfilma par Valsts policijas koledžu, bet muzikālu pārsteigumu bija sarūpējusi Koledžas Studējošo pašpārvalde, kuras pārstāve Alise Ozola uzstājās duetā ar dziedošo policistu, Koledžas absolventu Nikolaju Puzikovu.

Pēc svinīgā pasākuma interesentiem bija iespēja apskatīt Valsts policijas koledžas telpas - sporta kompleksu, mācību poligonu, bibliotēku, kriminālistikas muzeju.

Paldies visiem par laba vēlējumiem Valsts policijas koledžai!

 

Fotogalerija šeit >>>