a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Sporta katedras docente Aldona Homiča izcīna bronzas medaļu Latvijas IV Olimpiādē sieviešu komandu sacensībās galda tenisā 2016. gada 6. jūlijs

Pagājušās brīvdienās no 1. līdz 3.jūlijam Valmierā norisinājās Latvijas IV Olimpiāde. Ar saukli “Citus uzvar tie, kuri sākumā pārvar sevi!”, kurā piedalījās sportisti no dažādām Latvijas pilsētām. Olimpiādē tika iekļautas 8.labākās galda tenisa komandas no dažādiem Latvijas sporta klubiem un sporta skolām. Šajās  sacensībās Jēkabpils pilsētas galda tenisa sieviešu komandu pārstāvēja arī Valsts policijas koledžas Sporta katedras docente Aldona Homiča un Latvijas galda tenisa federācijas ģenerālsekretāre Ina Jozepsone un Andžela Opincāne.

Alojas Ausekļa vidusskolā aizvadītajās komandu cīņās galda tenisā  Jēkabpils sieviešu komanda savā apakšgrupā ar 2:3 piekāpās Cēsu novadam, bet ar 3:1 pārspēja Jūrmalu un ar rezultātu 3:0 Alojas novadu – tādējādi B apakšgrupā nodrošinot 1.vietu. Cīņās par medaļām, pusfinālā jēkabpilietēm pretī stājās Rīgas komanda. Spraigās gan setu cīņās, gan noslēdzošajā dubultspēlē, tomēr nācās piekāpties ar rezultātu 2:3, bet spēlē par bronzu Jēkabpils dāmu komanda spēja revanšēties pret cēsniecēm un ar 3:2 izcīnīt uzvaru. Tādejādi uz Latvijas Olimpiādes goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Aldona Homiča, Ina Jozepsone un Anžela Opincāne!

Savukārt sacensībās galda tenisā sieviešu vienspēlēs – Aldonai Homičai – 7.vieta, Inai Jozepsonei – 8.vieta, bet Anželai Opincānei – 9.vieta.

Apsveicam Aldonu ar lielisko sasniegumu!!!

 

Informācijas avots - http://jekabpilssc.lv/latvijas-olimpiade-jekabpils-pilsetai--divas-bronzas-godalgas?lang=&p=6553

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas

Sporta katedras

vadītāja p.i.

D.Smirnova