b-1.jpg b-2.jpg b-3.jpg b-4.jpg b-5.jpg b-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Izaicini sevi un izmēģini savas inženiera un plānotāja iemaņas – uzloki papīra lidmašīnu no A4 formāta lapas un sacenties ar pārējiem 2015. gada 23. marts

Pasākuma norises vieta - Ierindas laukums pie Valsts policijas koledžas galvenās ieejas. Sliktu laikapstākļu gadījumā – Koledžas foajē pirmajā stāvā pie galvenās ieejas. Pasākums norisināsies starp-lekciju pārtraukumos un gribētājiem būs iespēja piedalīties un izmēģināt savas inženiera prasmes.

2015.gada 25 .martā Valsts policijas koledžas (VPK) Studējošo pašpārvalde sadarbībā ar REDBULL organizē „Redbull paper wing” pasākumu. Koledžas kadeti un visi darbinieki, šo trešdien, TIEK AICINĀTI piedalīties papīra lidmašīnu sacensībās no 10:00 līdz plkst. 10:30 un no plkst. 12.10 līdz plkst.12.40 Pasākuma norises vieta - Ierindas laukums pie Valsts policijas koledžas galvenās ieejas. Sliktu laikapstākļu gadījumā – Koledžas foajē pirmajā stāvā pie galvenās ieejas. Pasākums norisināsies starp-lekciju pārtraukumos un gribētājiem būs iespēja piedalīties un izmēģināt savas inženiera prasmes.

GALVENAIS UZDEVUMS būs uzlocīt no A4 formāta lapas papīra lidmašīnu, izvēlēties atbilstoši disciplīnai pareizo trajektoriju un palaist lidmašīnu gaisā. Pasākuma organizētāji piedāvā šādas disciplīnas – 1) ilgākais lidojums gaisā; 2) tālākā ceļa veikums; 3) ceļa akrobātika. LABĀKAJIEM TIKS PASNIEGTAS BALVAS. Gaidīsim visus dalībniekus un drosmīgos inženierus. Lai pasākums izvērstos pavisam interesants un būtu iespējams izjust lielāku konkurences garšu, iesakām jau tagad sākt trenēties papīra lidmašīnu locīšanā, jo mums ir aizdomas, ka pēdējo reizi tas tika darīts tikai bērnībā vai skolas gados.