a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

XIX Valsts robežsardzes kinologu sacensības 2016. gada 31. maijs

No 2016.gada 25.maija līdz 2016.gada 28.maijam Latvijā, Rēzeknē notika XIX Valsts robežsardzes koledžas organizētās sacensības kinologiem ar dienesta suņiem pēdu meklēšanas, priekšmetu meklēšanas, personu meklēšanas un paklausības disciplīnās. Sacensībās piedalījās pārstāvji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Moldovas. Latvijas Valsts policijas komandu šajās sacensībās pārstāvēja Guntis Strazdiņš ar dienesta suni Endi (Valsts policijas koledža) un Juris Stankevičs ar dienesta suni Silvers (Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde).


Teicamu sagatavotības līmeni demonstrēja Guntis Strazdiņš ar dienesta suni Endi, pēdu meklēšanā iegūstot 1.vietu un priekšmetu meklēšanā iegūstot godpilno 2.vietu. Kopvērtējumā Latvijas valsts policijas komandas pārstāvim G.Strazdiņam augstā 4.vieta 25 dalībnieku konkurencē. Savukārt, Juris Stankevičs ar dienesta suni Silvers, kopvērtējumā ieguva 21.vietu 25 dalībnieku konkurencē.
G.Strazdiņa ar dienesta suni Endi sasniegtais rezultāts parāda, ka Latvijas Valsts policijas koledžas Kinoloģijas nodaļa ir konkurētspējīga ne tikai starp Latvijas, bet arī kaimiņvalstu dienestiem kinoloģijas jomā. Tas rada gandarījumu un stimulu turpmākiem sasniegumiem sacensībās, un ikdienas darba pienākumu pildīšanā.