a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

“Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta sacensības virves vilkšanā” 2016. gada 27. aprīlis

2016.gada 01.maijā Rīgas reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava” Iekšlietu ministrijas (turpmāk – IeM) Veselības un sporta centrs sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju organizē IeM atklāto čempionātu virves vilkšanā, kas pirmo reizi ir iekļauts Iekšlietu ministrijas sporta pasākumu plānā.

Sacensību galvenie mērķi ir popularizēt virves vilkšanas sporta veidu policijas un Iekšlietu ministrijas darbinieku vidū, kā vienu no aktīvās atpūtas un kolektīva saliedēšanas veidiem, uzlabot darbinieku vispārējo fizisko sagatavotību un protams noskaidrot spēcīgāko virves vilkšanas komandu 2016.gada sezonā.

Sacensībās piedalās Iekšlietu ministrijas struktūrvienību darbinieki, drošības uzraudzīšanas iestādes un pašvaldības policijas darbinieki.

Sacensības norisināsies divās svaru grupās ar komandas kopējo svaru 640kg un 700kg. Sacensību tiesāšanu veiks tiesneši no Latvijas virves vilkšanas federācijas.

Dalību IeM atklātā čempionāta sacensībās ir pieteikušas Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes izlases komanda, Vidzemes reģiona pārvaldes izlases komandas, kā arī Valsts policijas koledžas izlases komanda.

Valsts policijas koledžas izlases komandas sastāvs: Māris Fīrmanis, Ernests Juņajevs, Armands Ancāns, Edgars Savickis, Elvis Keišs, Mārcis Skroderēns, Elvijs Bogdanovs, Kaspars Kvjatkovskis un Juris Karziņins.

Pielikumā: sacensību nolikums.