c-1.jpg c-2.jpg c-3.jpg c-4.jpg c-5.jpg c-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Karjeras izglītības diena Rēzeknē 2016. gada 26. aprīlis

2016.gada 22.aprīlī Rēzeknes 5.vidusskolā, Rūpnīcas ielā 11, Rēzeknē notika karjeras izglītības pasākums, kurā piedalījās Valsts policijas koledžas un Valsts policijas Latgales reģiona policijas pārvaldes Rēzeknes iecirkņa pārstāvji, un Valsts robežsardzes koledžas pārstāvji. Klausītāju loks bija 60 skolēni.

          Valsts policijas koledžas darbinieki Inese Boluža un Jurijs Fjodorovs, sadarbībā ar Valsts policijas Latgales reģiona policijas pārvaldes Rēzeknes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas 2.iecirkņa priekšnieku Aldi Saukānu, stāstīja par studiju iespējām Valsts policijas koledžā, kā arī policista darba ikdienu. Valsts policijas koledžas un Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbinieki uzsvēra, ka policista ikdienā galvenā loma ir faktiem, pierādījumiem un argumentācijai. Apskatei bija pieejami policijas darbā izmantojamie speclīdzekļi, kā arī dažādi bukleti gan par studiju norisi Valsts policijas koledžā, gan par Valsts policijas sabiedriskajām aktivitātēm. Savukārt Valsts robežsardzes koledžas īstenoja arī paraugdemonstrējumus ar dienesta suni, kas izraisīja sajūsmu visos klātesošajos.

          Skolnieku atsaucība bija liela, tika uzdots daudz jautājumu gan par studiju iespējām Valsts policijas koledžā un Valsts robežsardzes koledžā, gan par drošības jautājumiem un iespēju sadarboties ar policiju.

          Valsts policijas koledža ar Rēzeknes 5.vidusskolu ir noslēgusi sadarbības līgumu, un cer šīs skolas audzēkņus redzēt Valsts policijas koledžas kadetu rindās.

Fotogalerija >>>